Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bałam się kiedyś marzyć, bo byłam przekonana, że marzenia się nie spełniają i nie chciałam sobie robić nadziei... ale teraz marzę :smile:

 

Wg mnie ma, ale tylko w przypadku, gdy wiecie, że po czasie rozłąki nastanie czas, gdy będziecie razem.

 

Czy można całkowicie zapomnieć o przeszłości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, wszystko co wiąże się ze świętami, zapach smażonej rybki, odsmażanych pierogów, bigosiku, jak samej wigilii ie lubię, mam pokręconą roszinę i nie zawsze wszystko jest tak fajnie, ale sam klimat, jak siedzę sobie w nocy po pasterce z chłokamiem i tak oglądamy te same świąteczne gnioty w tv :mrgreen:

 

Wychodzę z założenia, że każdy z nas uwielbia jakiś film postrzegany jako gniot i tandetę (zwykle z czasów dzieciństwa) jaki jest twój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z wspomnieniem świąt od razu do głowy mi przyszedł Kevin sam w domu (w Nowym Jorku) - zawsze mi się to dobrze oglądało, świetnie się zawsze ubawiłem, mimo że TV obrzydziło wiele osób ciągłym wrzucaniem tego filmu w ramówkę na każde święta

 

Kontynuując temat świąteczny... wierzyłeś/aś, wierzysz w Św. Mikołaja? :mrgreen: a jeśli nie, kiedy i dlaczego przestałeś/aś wierzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karpiem zajmuje sie moja mama, kiedys niestety byłam zmuszona ubic go sama, ....okropne przezycie, ...dlatego był to pierwszy i ostatni moj raz.

A wracajac do Mikołaja miałam moze 7 lat kiedy na rece Mikołaja zobaczyłam zegarek mojego taty :)

 

Jaki prezent najbardziej ucieszył Cie w zyciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dezorientacji, dużo ciekawości, miłe zaskoczenie podejściem prowadzących do studenta (nasłuchałem się o przemądrzałych i do bólu poważnych profesorkach, a jednak ludzie byli na luzie), ogólnie fajnie (aż do kolokwiów :mrgreen: ).

 

Twoja ulubiona klasa to klasa z... (nauczanie początkowe/podstawówka/gimnazjum/liceum itp itd)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszą klasę miałem w gimnazjum, liceum to banda kretynów a raczej kretynek - raczej najgorsza klasa w jakiej byłem.. Ale widze też że moja nowa klasa z technikum będzie super, więc trudny wybór.. Postawię na gimnazjum ;)

 

Do jakiej klasy chodziłeś/aś w liceum ( profil oraz symbol A/B/C/D itd.. )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga złego chyba jednak rozwolnienie jest gorsze.. Dlaczego? Ano dlatego, że zatwardzenie jest męczące ale chyba jednak mniej bolesne, mniej zniesmaczające i jak się zaweźmiemy w sobie to mimo zatwardzenia możemy przebywać w towarzystwie dajmy na to i robić "coś więcej" niż tylko siedzenie w wc. W przypadku rozwolnienia, oddalanie się od ubikacji jest dość ryzykowne i może się źle skończyć :oops: ... ;)

 

Jaki jest Twój ulubiony miesiąc w roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często bawiłam się patykami, które przynosiłam do domu, moja inspiracja trwała dość długo dopóki patyk nie wkrecił się przypadkowo w gniazdko elektryczne i wowołał mały pożar, uff

 

I szczotka do sprzątania można była na niej poskakać heh ;)

 

Pytanie: Na jakim filmie byłeś/byłaś ostatnio w kinie i czy warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×