Skocz do zawartości
Nerwica.com

Funkcja blokowania


Karo02

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, co myślicie o funkcji blokowania kogoś na fb, whatasappie. Czy jak osoba kogoś blokuje to znaczy, że jest dziecinna i przewrażliwiona.

 

Ostatnio zablokował mnie pewna osoba, poznałam go w necie, pisaliśmy więcej niż dwa tygodnie codziennie. Zablokował mnie któregoś dnia, bo napisałam, że chyba znowu świruje na punkcie swojej byłej i nic poza nią nie dziwi, napisał że przeginam i mam się mu nie wpierdalać w życie. Czy nie sądzicie że to zbyt przewrażliwiona reakcja jak na 30 letniego faceta, jeszcze mnie zablokował jakbym mu coś zrobiła, nękała, wyzywała. Czy też używacie tej funkcji i kiedy kogoś blokujecie to czym się kierujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lilith napisał:

Czym się kieruję? Absolutnym brakiem chęci na kontakt z daną osobą

 

Jesli uznaje, ze nie chce miec wiecej kontaktu z dana osoba oraz zablokowac wszelki dostep do moich danych, uwazam ta opcje za wlasciwa. Zablokowalam tak 2 osoby z fb. Nie mialam ich w znajomych, nie znalam ich, pisaly do mnie bez uzasadnionego motywu. Zablokowalam kiedys rowniez znajomego mojego kolegi z Discorda. Poznalam go na weselu tego kolegi, z czasem przekonalam sie, ze to nie jest typ osoby, z ktora chce miec kontakt. Zaluje tylko, ze nie zachowalam sie inaczej w relacji i do dodania sie do znajomych w ogole by nie doszlo. Zaproszenie na fb ignoruje. 

Sa osoby, ktorych do konca nie lubie ale dalej je mam na fb w znajomych. Sa to w wiekszosci osoby ze szkoly bez namyslu dodawane do znajomych w tamtym czasie. Mam bardzo ograniczony dostep do moich danych na fb, prawie nikt nie moze widziec wiekszosci moich informacji oprocz osob dodanych do specjalnej grupy znajomych. Powodem, dlaczego nie usunelam tych osob ze znajomych jest to, ze moge widziec ich znajomych. To troche dziwne, ale widze w tym metode kiedy z kims rozmawiam albo nie chce miec z kims kontaktu. Coz, część znajomych niezlubianych osob jest "stygmatyzowanych" 😛 nie zasluguja na moje zaufanie

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo znajomych na fb, jak uwazacie, jaki moze byc powod dodawania po latach do znajomych kogos, kto jest juz dorosly (ok 25lat) i w latach szkolnych sie go gnębiło (szydzilo, bilo, wysmiewalo, mobbing itp)? Co moze kierowac taka osoba? Dodam, ze te osoby nigdy nie mialy jakichs ambicji i teraz rowniez nie wygladaja na osoby porządne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Anomka napisał:

 

Jesli uznaje, ze nie chce miec wiecej kontaktu z dana osoba oraz zablokowac wszelki dostep do moich danych, uwazam ta opcje za wlasciwa. Zablokowalam tak 2 osoby z fb. Nie mialam ich w znajomych, nie znalam ich, pisaly do mnie bez uzasadnionego motywu. Zablokowalam kiedys rowniez znajomego mojego kolegi z Discorda. Poznalam go na weselu tego kolegi, z czasem przekonalam sie, ze to nie jest typ osoby, z ktora chce miec kontakt. Zaluje tylko, ze nie zachowalam sie inaczej w relacji i do dodania sie do znajomych w ogole by nie doszlo. Zaproszenie na fb ignoruje. 

Sa osoby, ktorych do konca nie lubie ale dalej je mam na fb w znajomych. Sa to w wiekszosci osoby ze szkoly bez namyslu dodawane do znajomych w tamtym czasie. Mam bardzo ograniczony dostep do moich danych na fb, prawie nikt nie moze widziec wiekszosci moich informacji oprocz osob dodanych do specjalnej grupy znajomych. Powodem, dlaczego nie usunelam tych osob ze znajomych jest to, ze moge widziec ich znajomych. To troche dziwne, ale widze w tym metode kiedy z kims rozmawiam albo nie chce miec z kims kontaktu. Coz, część znajomych niezlubianych osob jest "stygmatyzowanych" 😛 nie zasluguja na moje zaufanie

 

 

Zapytam się ciebie tylko, jak się zachowywał ten kolega z wesela że ci nie odpowiadał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karo02 duzo narzekal, glosno komentowal, co mu sie na weselu niepodobalo, bywal nieelokwentny, i osobiscie jakos nie lubie ludzi co za duzo wypijaja alkocholu, a na weselu bylo tego troche, i wtedy jakos juz zupelnie przeszla mi ochota na gadanie, o tancu nke mowiac, i czulam sie niekomfortowo jak na mnie patrzyl

 

ale nie martwie sie tym juz, od dawna nie mam z nim kontaktu i nic sie nie dzialo od tamtej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podam jeszcze jeden przyklad ktory przyszedl mi do glowy. Mlodszy brat mojej kolezanki podrywal moja mlodsza siostre, burza hormonow. Pisal do niej na fb, wysylal typowe obrazki z internetu o milosci, zlote slowa, zachecal, zeby z nim chodzila. Tlumaczenia i prosby siostry nie pomogly, ona niczego nie chciala. W koncu zablokowala go, zeby przestal pisac. Niestety inaczej sie nie dalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×