Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem wariaty :P W jakim watku teraz umawiaja sie ludzie na dorazne spotkania ( w naszym przypadku ) w Warszawie ? Kiedys bylo chyba wiecej dzialow na tym forum . Ale o ile dobrze sie orientuje to po zmianie silnika ( layoutu , wygladu ) strony , one zostaly usuniete . To w ktorym dziale i watku teraz sie umawiaja ( o ile dalej sie umawiaja ) ? Tutaj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ale nie obrazajcie sie za wariatow . W koncu ja tez wariat :smile: Zrobilem maly risercz ( to znaczy spytalem Lilith :smile: ) i okazalo sie , ze zadne dzialy nie byly usuwane . W takim razie podejrzewam , ze te spotkania byly umawiane w dziale Poznajmy Sie . Tylko widocznie ostatnio sie ludzie nie spotykaja i te watki spadly nizej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem stary , ale to pier.... :P Masz tyle lat na ile sie czujesz :) Odezwalem sie tu niedawno ( na poprzedniej stronie ) ale brak reakcji spowodowal , ze opadly mi skrzydelka . Poza tym jak kazdy tu , mam problemy psychiczne , a to energii nie dodaje . Chcialem chodzic na spotkania tu wczesniej organizowane , ale okazalo sie , ze ta tradycja zostala zarzucona . Ja w swoich poprzednich postach gadalem , ze ludzie chyba sie spotykali w innym watku i innym dziale , ale pozniej sobie przypomnialem , ze to bylo jednak tutaj ( sprawdzilem swoje pw , bo na niego dostawalem maile z informacjami o spotkaniach ) . Przypomnialem sobie tez , ze spotkania zazwyczaj byly w pubie Poludnik Zero na Wilczej . Ja bylem tylko na jednym takim spotkaniu .

 

Chcialem wrocic do tych spotkan , bo mam dosc ciaglego siedzenia w domu i nudy takich samych dni . Niestety z powodu lekow przed dentysta zaniedbalem swoj wyglad i wstyd mi teraz wychodzic do ludzi . Tak , ze najpierw musze sie uporac z tym problemem . Powinno byc u mnie niedlugo lepiej , bo trafilem ( najprawdopodobniej ) na nowy lek na moje natrectwa . Najprawdopodobniej , bo zaczalem go brac pare dni temu i jest jeszcze za wczesnie na to , zeby likwidowal natrectwa , ale w pierwszych dniach mialem wrazenie , ze sie lagodza . Zobaczymy co bedzie . A narazie jest ktos chetny , zeby sie spotykac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×