Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

C©złowiek, ja juz zyje w zwiazku, ktory ma stempel na papierze- malzenstwo. Ogolnie jest dobrze :smile: Nie narzekam, chociaz wiadomo, jak to zwyczajne zycie:) nie jest uslane rozami. Tez czasami mam zle nastroje, ale nie jest to depresja, tylko zwyczajny smutek. Fajnie byloby Was znowu zobaczyc, ale teraz jak mam wolne weekendy, jak np aktualny to staram sie go spedzic z mężem. Własnie wrocilismy z przedstawienia :mrgreen: a ze wypiłam dwie kawy to aktualnie mi sie nie chce spać :mhm: Pozdrawiam :papa:

 

 

Zzdroszcze Tobie!!!!! PRagne tez stabilizacji, miec rodzine, szczescie. Masz wielkie szczescie, szanuj to. JA ostanti poznalem bardzo mila dziewczyne z nad morza. Boje sie ze ona mnie nie zechce...., bardzo mi sie podoba, ma piekna dusze i umysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kama, lat 37 (mężatka) z nerwicą natręctw - głównie na tle chorobowym i zachorowań, hmm ew. końca świata, nerwicą lękową, fobią społeczną. Szukam osób, z którymi można by pogadać na początek na gg. Oprócz całego szaleństwa w mojej głowie jestem milusią i ciepłą osobą, pracuję, w wolnym czasie ogladam co popadniem, gram w gry MMO i single, lubię wszelkie ciekawostki świata: od wyrobu produktów w fabrykach do nowych kierunków New Age.

Z góry zaznaczam, że oferty matrymonialne nie interesują mnie. Szukam przyjaciół i kogoś, kto mnie zrozumie. Odpowiem na każdego priva. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 24 lata, od 2 lat mam nerwicę na zmianę z depresją, od 3 miesięcy jest to nerwica lękowa, na tą chwilę nie leczona farmakologicznie. Przez nerwicę zrezygnowałam ze swoich pasji; sport, muzyka (gra na instrumentach), jazda motocyklem, życie w pewnym momencie straciło dla mnie sens. Powoli próbuje budować wszystko na nowo i przede wszystkim powrócić do tego co kocham :) . Poszukuje osób, które miałyby ochotę się spotkać i porozmawiać, może jest ktoś kto ma podobne zainteresowania i chciały wspólnie je realizować (wiek i płeć bez znaczenia). Jeśli tak to zapraszam na priv lub gg 11484369.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@secret

 

Z jednej strony jak diabli, natomiast czytając o tym lub rozmawiając z osobami co mają podobne problemu co ja, trochę się uspokajam (troche to jest egoistyczne)

 

Chociaż nie znam nikogo w "realu" co ma podobne problemy co ja (deprecha + nerwica lękowa) więc pozostaje mi te forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani! Polećcie mi proszę jakiegoś dobrego psychoterapeutę w poradni na Sobieskiego. Cierpię na nerwicę lękową. Chodzę na terapię prywatnie, ale nie stać mnie na nią, więc idę jutro na wizytę do psychiatry na Sobieskiego i chcę dostać skierowanie na terapię u nich. Tylko tam tylu tych psychologów, a ja chciałabym wybrać kogoś dobrego. Macie jakieś doświadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chetnie spotkam sie z kims z forum (nie w celu matrymonialnym oczywiscie). Mieszkam w okolicach Warszawy dlatego tutaj piszę.

 

-- 07 lis 2012, 15:06 --

 

secretladykkk, moj dwuletni tez sie wali i mysle ze niekoniecznie warto rozlewac nad tym lzy ale na pewno warto sie spotkac i pogadac :)

 

-- 07 lis 2012, 15:21 --

 

Jak ktos jest zainteresowany spotkaniem, poznaniem się i rozmowa to piszcie na priv albo na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych. Jesli ktokolwiek z Was chce poznac kogos z podobnym lub calkiem innym zaburzeniem mozgu / zyciowym problem, chce po prostu pogadac, oderwac sie od swojej rzeczywistosci lub po prostu poznac kogos nowego, znajomego, przyjaciela i bratnia dusze, to piszcie na forum lub prywatnie. Zaczynam wątek bo rozpaczliwie potrzebuje wokol siebie ludzi w podobnym wieku (24), z podobna wrazliwoscia lub zupelnie innych ale chetnych do wysluchania, wspolnego posmiamnia sie, pogadania, pomilczenia, poplakania, spokojnego wypicia piwka (alkoholikom dziekuje z gory bo mam uraz).

Zapraszam wszystkich chetnych, tych mniej smialych tez, ja sama dlugo sie zbieralam ale w koncu jestem gotowa :) Piszcie i spotykajmy sie!

 

*nie jest to ogloszenie matrymonialne! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) Choruję na nerwicę natręctw myślowych kilka lat i nie radzę sobie już sam z moimi myślami. Było dobrze przez jakiś okres, a teraz wszystko znowu się nasiliło. Bardzo chciałbym poznać osoby z takim zaburzeniem, żeby móc się wzajemnie wspierać, bo tylko my będziemy w stanie najlepiej się zrozumieć. Chętne osoby niech piszą, to będzie można zorganizować jakieś spotkanie. Proszę o pisanie na adres petryx@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×