Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga Znerwicowani!

Oferta skierowana jedynie do osób o wyjątkowo mocnych nerwach... (Wiem co mówię.Wiem na co mnie stać..)

Proszę o kontakt szczególnie osoby,podobnie jak to jest i w moim przypadku, z zaburzeniami osobowości - to powinno zwiększyć prawdopodobieństwo pojawienia się nici porozumienia/zrozumienia pewnego rodzaju emocji,reakcji, które są dla nas typowe...

 

 

perlisty@onet.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, właśnie zauważyłam, że wszystkie jesteśmy w praktycznie tym samym wieku :D

 

O której się w końcu umawiamy? Bo ja kończę zajęcia o 13... a nie mam aż tak dużo czasu, żeby czekać do 17. Chyba że przełożymy na jakiś inny dzień?

 

Snaefridur, nie martw się, wszystkie będziemy się denerwować... ale pomyśl, że jak Ci się nie spodoba, to więcej przecież nie ma obowiązku się spotykać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... to fajnie. Pewnie takie spotkania dużo dają. Może nawet kiedyś mnie dopadnie takie "szaleństwo" żeby wybrać się na jakieś? Kto wie. Chyba już siedzenie w domu zupełnie nie daje mi satysfakcji, a jak myśle, że życie ucieka gdzieś daleko za oknem to dodatkowo mnie dołuje moja postawa. Cóż czas najwyższy się przełamać... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, kto wie... chociaż chyba to jeszcze dla mnie za wcześnie... I pomyśleć, że kiedyś nie miałem takich problemów. A teraz? Nawet ciężko jest mi pójść na takie spotkanie. Eh... ale myśle, że uda mi się pokonać siebie samego i w końcu wygram tą walkę i wyjdę do ludzi! Już u nich kiedyś byłem i wiem, że właśnie wśród ludzi toczy się prawdziwe życie. Chce do tego wrócić i wierze, że niedługo zmienie sposób patrzenia na pewne sprawy. Tak bardzo bym tego chciał! Znów zacząć żyć! Ah.... rozmarzyłem się... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... na forum można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy... :) Np. wcześniej nie wiedziałem że purga - "to rodzaj wiatru, gwałtowny wicher północno-wschodni występujący na Syberii, połączony z zamiecią śnieżną" ;)

 

- chyba że twój nick oznacza coś innego to przepraszam, ale tak jakoś wpisałem go na google i to mi właśnie wyszło (jakoś twój avaterek mnie do tego zainspirował). Ja chyba będę musiał sobie swój zmienić, chyba troszkę jest za bardzo dziecinny...

 

W każdym razie jeśli chodzi o spotkanie to jestem chętny... hm... tylko żeby to godzina była troszkę późniejsza bo wczesniej mam taką "małą wycieczkę" po mieście i chyba nie będe mógł przyjść na 14.

 

Chyba godzina 16 by mi najbardziej pasowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą sądze ze pogadać z kimś na żywo jest lepiej niż tak sobie na necie.

 

Zgodzę się z tym w 100%. Ale sam nie wiem... trochę dopadły mnie wątpliwości... może niepotrzebnie. Bo wiesz, nie spodziewałem się, że może takie spotkanie dojść do skutku, a tu proszę. Mam nadzieje, że podzielicie się wrażeniami jak było :)

 

Następnym razem postaram się być. Niech ktoś napisze kiedy to będzie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×