Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

No jakieś szalone rzeczy to się nie działy, ale ostatnio mam ciutek aspołeczne tendencje, więc spotkanie się z TYLOMA OSOBAMI (ile nas było, w porywach 7? :P) to wielkie wydarzenie. ;)

 

Btw, zawsze po pierwszych spotkaniach się boję, że źle zapamiętałam/pomieszałam imiona i nicki - podzielcie się swoimi mordkami w temacie zdjęciowym albo na PW. :mrgreen:

 

PS. Czy tylko mi forum często nie chce się ładować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!! Przez około 3 tygodnie nie bede mial dostepu do Neta. :( Mój komp idzie do naprawy :( O ewentualnych imprezach prosze mnie informować smsowo :) Pozdrawiam! ;)

 

-- Wt lut 08, 2011 1:22 pm --

 

Jupi !!! Jenak bede mial Internet!!! :D Moj nowy komp jest juz w naprawie ale za to podłączyłem moj stary zakurzony komp!!! I co najwazniejsze!!! - działa !!!! :D :D :D Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie nie było na żadnym spotkaniu, ciekaw jestem kto nowy sie pojawił, może ktoś młody i zbuntowany ;)

 

-- So lut 12, 2011 2:27 am --

 

chetnie zjadłbym jutro kebaba z wami, uwielbiam tego obok "Smyka" w Centrum, to jest rewelacja - najlepszy kebab w Warszawie - po prostu miazga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jutro nie będzie. Idę z konkurencyjną grupą do kina ;) Bawcie się dobrze i do zobaczenia pewnie następnym razem

 

Szkooooooda ;( Widzę ze nie wiem czy coś z tego spotkania wyjdzie... ja chyba przyjadę ale tylko na chwilę na 13. Eh... mam ochotę na kebaba ;)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×