Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.03.2023 o 22:20, Wirginia Zachodnia napisał:

Czwartek byłby w porządku. 

Oki. Co byście powiedzieli na czwartek 13 kwietnia? Godzina jak dla mnie raczej nie przed 16. Lokal jakiś spokojny mogę wymyślić, chyba że macie jakieś typy co do rodzaju miejsca/dokładnego miejsca?

No i gdyby ktoś miał ochotę wcześniej się spotkać, to tez zapraszam. Jeśli ktoś lubi zwiedzać miejsca kulturalne typu galeria czy muzeum, to ja bardzo chętnie się piszę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2023 o 16:47, Psychoanalepsja_SS napisał:

Oki. Co byście powiedzieli na czwartek 13 kwietnia? Godzina jak dla mnie raczej nie przed 16. Lokal jakiś spokojny mogę wymyślić, chyba że macie jakieś typy co do rodzaju miejsca/dokładnego miejsca?

Dla mnie ok. Lokal dowolny byle było piwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2023 o 16:47, Psychoanalepsja_SS napisał:

Co byście powiedzieli na czwartek 13 kwietnia? Godzina jak dla mnie raczej nie przed 16. 

 

Może być.

 

W dniu 17.03.2023 o 16:47, Psychoanalepsja_SS napisał:

Lokal jakiś spokojny mogę wymyślić, chyba że macie jakieś typy co do rodzaju miejsca/dokładnego miejsca?

 

Byle nie było wielkiego tłumu ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wirginia Zachodnia napisał:

Coś wiadomo w sprawie spotkania? 

Jak najbardziej jestem za tym, żeby się odbyło (13 kwietnia). Nie jestem wielce obeznany w lokalach warszawskich, ale myślę, że w Składzie Butelek (11 Listopada) powinno być spoko, tak sądząc po kilku moich tam wizytach. Godzinę proponuję 17.

 

@initium@JohnnyRebel Dajcie znać, co o tym sądzicie.

@Robanix@Psychciu Czy Wy byście reflektowali?

 

Edytowane przez Psychoanalepsja_SS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2023 o 11:08, Psychoanalepsja_SS napisał:

Jak najbardziej jestem za tym, żeby się odbyło (13 kwietnia). Nie jestem wielce obeznany w lokalach warszawskich, ale myślę, że w Składzie Butelek (11 Listopada) powinno być spoko, tak sądząc po kilku moich tam wizytach. Godzinę proponuję 17.

 

@initium@JohnnyRebel Dajcie znać, co o tym sądzicie.

@Robanix@Psychciu Czy Wy byście reflektowali?

 

 

Ja jednak nie dam rady, bo coś ważnego mi wypadło i jestem rozj*bana psychicznie. Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, initium napisał:

 

Ja jednak nie dam rady, bo coś ważnego mi wypadło i jestem rozj*bana psychicznie. Przepraszam.

Wybacz, że tak zdawkowo odpisałem. Nie musisz przepraszać, no bo w sumie nie masz za co. Wszyscy tu jesteśmy rozj*bani psychicznie w mniejszym lub większym stopniu, a czasem totalnie :). Mam nadzieję, że cokolwiek Cię męczy, odpuści i poczujesz się lepiej, ewentualnie uda Ci się to przepracować.

@Wirginia Zachodnia @initium Jeżeli reflektujecie wciąż na spotkanie, to może za tydzień? Oczywiście też, jeśli samopoczucia dopiszą.

@JohnnyRebel Johnny, a Ty jak się zapatrujesz na spotkanie? Mogę się jutro spotkać. Będzie kameralnie, no ale może następnym razem w większym gronie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2023 o 00:13, Psychoanalepsja_SS napisał:

Wybacz, że tak zdawkowo odpisałem. Nie musisz przepraszać, no bo w sumie nie masz za co. Wszyscy tu jesteśmy rozj*bani psychicznie w mniejszym lub większym stopniu, a czasem totalnie :). Mam nadzieję, że cokolwiek Cię męczy, odpuści i poczujesz się lepiej, ewentualnie uda Ci się to przepracować.

 

Dzięki.

 

W dniu 13.04.2023 o 00:13, Psychoanalepsja_SS napisał:



@Wirginia Zachodnia @initium Jeżeli reflektujecie wciąż na spotkanie, to może za tydzień? Oczywiście też, jeśli samopoczucia dopiszą.

 

Nie dam rady niestety. To bardziej długotrwały problem u mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2023 o 11:08, Psychoanalepsja_SS napisał:

@initium@JohnnyRebel Dajcie znać, co o tym sądzicie.

@Robanix@Psychciu Czy Wy byście reflektowali?

 

Dawno tu nie zaglądałem i dopiero teraz ze zdumieniem zobaczyłem, że temat ożył 😎. Ze mną jest tak, że chciałbym na starość pojawić się jeszcze na jakimś spotkaniu, ale ponieważ nigdy nie mogę być pewien, czy dam radę przyjść, to nie mogę deklarować się konkretnie. Po prostu będę teraz częściej tu zaglądał i jak będzie jakieś spotkanie, to postaram zjawić się jako przypadkowy przechodzień 😛.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wirginia Zachodnia napisał:

Jestem, ale jak wejść. 

O ła, kurczę, Ty już tam gdzieś jesteś? Aj, nie odpisałaś wczoraj/dzisiaj, więc myślałem, że raczej nici z tego. Powiedz, gdzie jesteś, to zaraz się ogarnę, tylko ja jestem w innej części Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×