Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nie wiem gdzie szukać na forum odpowiedzi. Szukam kogoś kto był na oddziale dziennym rehabilitacyjnym w Warszawie, zna, poleca, odradza. Szukam dobrego oddziału, opinii i informacji jak to teraz wygląda. Czekam w kolejce na Mariańską

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie może ktoś wie bo naprawdę szukam i szukam i nic. Wie ktoś może czy jest możliwe gdzieś dostać się na psychoterapię na NFZ??? Okolice Warszawy. Czy za wszystko trzeba słono płacić. Ledwo już daje sobie radę sam 

Edytowane przez Heledore
Przeniesiono do odpowiedniego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Piotrek89 napisał:

Słuchajcie może ktoś wie bo naprawdę szukam i szukam i nic. Wie ktoś może czy jest możliwe gdzieś dostać się na psychoterapię na NFZ??? Okolice Warszawy. Czy za wszystko trzeba słono płacić. Ledwo już daje sobie radę sam 

w moim miescie jest darmowa terapia , 49 km od wawy. tylko trzeba przejsc kwalifikacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 08:49, ezojaa napisał:

Cześć. Nie wiem gdzie szukać na forum odpowiedzi. Szukam kogoś kto był na oddziale dziennym rehabilitacyjnym w Warszawie, zna, poleca, odradza. Szukam dobrego oddziału, opinii i informacji jak to teraz wygląda. Czekam w kolejce na Mariańską

 

 

Ja byłam na trzech oddziałach w Warszawie, z tym, ze mam fobię społeczną, to można zwariować od tego przebywania w grupie, ciągle jakieś grupowe zajęcia. Zwariować można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, alone05 napisał:

 

Ja byłam na trzech oddziałach w Warszawie, z tym, ze mam fobię społeczną, to można zwariować od tego przebywania w grupie, ciągle jakieś grupowe zajęcia. Zwariować można.

dokladnie mialem takie same odczucia. jeszcze byly pretensje do mnie ze malo sie odzywam, tak jakbym celowo milczał a nie z powodu lęku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2020 o 17:49, DDAnia napisał:

Co tu taka cisza?

Jest tu ktoś? ;)

 

W dniu 11.05.2020 o 13:50, Wirginia Zachodnia napisał:

Kwarantanna

 

W wątku warszawskim wzorowa kwarantanna z zachowaniem dystansu społecznego trwa już od dawna 😎.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×