Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Anies28! No ja jestem z Łodzi, więc to centrum. Z tego co napisałaś rozumiem,że mieszkasz w Warszawie, czy gdzieś poza nią? Jeśli będziesz miała tylko ochote to pisz do mnie na prv albo gg. Zawsze chętnie pogadam. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agapla :D może od razu rentę :)

a tak poważnie to polskie prawo jest pod tym względem dosyć zacofane, jeżeli coś możesz uzyskać to 3 miesięczne płatne zwolnienie z pracy na leczenie (np psychoterapię grupową).

 

a co do spotkania proponuję sky jumping - na wysokości 1,5km w górze połączymy się rączkami i wymienimy spostrzeżenia...

 

ktoś ma lęk wysokości? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi że , można uzyskać zasiłek nawet był już taki temat na forum ,tylko nie wiem jaka jest procedura w Warszawie dla tego sie pytam . Niektórzy tu na forum maja taki zasiłek ale są z poza Wawy .Wiem że trzeba uzyskać zaświadczenie o niepełnosprawności czasowej ale co z tym dalej i jakie są szanse na to że cos dostane nie wiem.Dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie sie spotkam ale odwagi mi brakuje :/ Moja metoda na zwalczanie nerwicy jest robienie tego na co najmniej mam ochote , czyli zaczynajac od rana (wstawanie) poprzez uczelnie, autobusy, ulice, sklepy. Calkiem niezle mi idzie aczkolwiek ostatnio niestety nerwica po krotkiej przerwie znow daje o sobie znac :/ I rzeczywiscie brakuje mi ludzi ktorzy by zrozumieli co czuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M3jko mi tez przez prawie 2lata gdy nie wiedziałam co mi dolega brakowało wsparcia .Mimo,ze mam kochajaca Rodzine to kazdy myslał,ze sobie wmawiam (w sumie to prawda:>) Iciagle były pretensje ,zarzuty,nikt mi nie wierzył,ze to naprawde jest bardzo dokuczliwe i ze ja naprawde sie zle czuje.Dopiero to forum otworzyło moim Rodzicom ,bratu oczy:) Kazałam im siedziec przy kompie i czytac :D Teraz juz gdy jestesmy w np.Kosciele sami sie pytaja czy oki sie czuje,ze jesli chce wyjsc na zewnatrz to zebym mowiła itp.a nie jak kiedys krzyk,mowienie ze 2latek ma wiecej odwagi niz ja itp:>

Jesli chodzi o mojego Chlopaka zaakceptował ta diagnoze bez mrugniecia okiem,powiedział,ze jesli sie kogos kocha ,to jest sie z nim wtedy gdy jest dobrze i rowniez gdy jest zle.Znajomi wiedza jedynie ci najblizsi ,nigdy mnie nic złego nie spotkało od nich.Np.Jak gdzies idziemy wiedza ze nie moge pic alkoholu to nierobia zadnych scen ,poprostu ja bedac nadal pełnoprawnym członkiem społeczniosci;) pije sok badz piwo bezalkoholowe:P

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×