Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Psychoanalepsja_SS - hej hoł, ja to nie mogę przeżyć braku czata. I jeszcze na fb, zrobili łapankę na fejkowe tożsamości. Tęsknię za Wami :-P

Cześć heart... ja nie wybieram się do arturówka :-)

Czat niby jest, acz mało aktywny. Trzeba się jakoś w realu zorganizować Woo starą ekipą :P.

 

Może jakieś spotkanie ludzie gdzieś w znośnej lokalizacji?

podbijam pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co niema chętnych na zlot w Arturówku ? Ja jadę samochodem mam wole 3 miejsca Zabieram Tofika ale gdzieś sie zmieści

Autostradą od Wawki to jedzie sie tam 1.5 godziny i na miejscu okolica naprawdę super i jest park linowy w tym roku dam radę :P

 

Heart, jedziesz na zlot? Bo szukamy 2 miejsc w samochodzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam sprawdzonego psychologa z Warszawy, który prowadziłby terapię w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym. Jeśli znacie kogoś godnego polecenia, napiszcie o nim tutaj.

Radka Różycka z fundacji Aslan. Ale to jest terapia grupowa ;) No i zależy ile masz lat, bo ona zajmuje się głównie studentami (chociaż starsi też bywają).

Plusem jest to, że terapia jest darmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja sie raczej nie dotocze 8) macie jakies juz miejsce ustalone czy idziecie na zywioł?

 

Pozdrawiam w ogole stara ekipe z Wawy: wiecie kogo bo ja mam jak zawsze problem z pamiecia i juz nie pamietam nicków, mam nadzieje ze wszystko sie Wam dobrze układa :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×