Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

PS: słuchajcie, 13 grudnia przyjeżdżają do Nas, do Wawy dwa forumowe Jacki :)

proponuję z tej okazji jakieś spotkanie. co Wy na to? :)

Ja, chętnie.

Bardzo chętnie podjedziemy na spotkanie. Odbieram Wolfxa 12 grudnia w piątek ok 15-16 ze wschodniego. Tak więc najbardziej odpowiada nam Piątek godziny wieczorne. Powiedzmy ,że zaproponuje termin(Łapa wybacz) 12 grudnia godzina 18:00 Centrum Warszawy(kwestia lokalu do uzgodnienia) Może być w Kaktusie na chmielnej - mój ulubiony lokal z czasów studenckich albo w tym lokalu co zawsze się spotykaliśmy. Kto chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie dolacze. To forum sledze od pana 4 lat. Przeprobiem juz większość ssri.. Aktualnie z Fluoksetyny przechodzę na wenlafaxyne. Z mila chęcią spotkal bym się z kims z forum, porozmawial w ten weekend czy w przyszłym tygodniu. Przechodze dosyć poważny kryzys. Straciłem dziewczynę , coraz trudniej idzie mi praca w banku i od 2 tygodni pogrążam się w samotności. Jestem niezwykle przyjaznym zyczliwym inteligentnym chlopakiem . Mam w sobie wiele empatii i z mila chęcią poznal bym kogoś z szanownych forumowiczów.

Proszę o Pw, można pogadać, podam fb i telefon.

 

Z góry dziękuję.

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie dolacze. To forum sledze od pana 4 lat. Przeprobiem juz większość ssri.. Aktualnie z Fluoksetyny przechodzę na wenlafaxyne. Z mila chęcią spotkal bym się z kims z forum, porozmawial w ten weekend czy w przyszłym tygodniu. Przechodze dosyć poważny kryzys. Straciłem dziewczynę , coraz trudniej idzie mi praca w banku i od 2 tygodni pogrążam się w samotności. Jestem niezwykle przyjaznym zyczliwym inteligentnym chlopakiem . Mam w sobie wiele empatii i z mila chęcią poznal bym kogoś z szanownych forumowiczów.

Proszę o Pw, można pogadać, podam fb i telefon.

 

Z góry dziękuję.

Michał

 

Jeśli masz potrzebę z kimś pogadać to jestem do dyspozycji.W tym tygodniu jestem na zwolnieniu bo w końcu muszę się do końca wyleczyć,więc czasu jako tako mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx już kupił bilet do Warszawy :). Tak więc oficjalnie spotkanie odbędzie się w ten piątek 12 grudnia o 18:00 w lokalu Południk Zero. Lokal poki co się sprawdzał na poprzednich spotkaniach. Jest miła,luźna atmosfera i rozsądne jak na Centrum Warszawy ceny. Można porozmawiać na każdy temat. W czwartek dam jeszcze swój numer kom osobom zdecydowanym na przyjście. Pozdrawiam i do miłego zobaczenia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx już kupił bilet do Warszawy :). Tak więc oficjalnie spotkanie odbędzie się w ten piątek 12 grudnia o 18:00 w lokalu Południk Zero. Lokal poki co się sprawdzał na poprzednich spotkaniach. Jest miła,luźna atmosfera i rozsądne jak na Centrum Warszawy ceny. Można porozmawiać na każdy temat. W czwartek dam jeszcze swój numer kom osobom zdecydowanym na przyjście. Pozdrawiam i do miłego zobaczenia :).

 

O jezu,a gdzie ten lokal się znajduje??? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, Wbijaj nie pier.dol :). Będę ja, Wolfx, Hobbyturysta czyli 3 osoby na pewno + ty, Lucy,huśtawka i jeszcze parę innych osób. Dawaj, Wolfx przyjeżdża. Jedyna taka okazja będzie. I tak masz rzut beretem. My 100 km musimy jechać :). Ja już specjalnie na piątek wziąłem urlop.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam to miasto jak własną kieszeń. Mieszkałem nawet w Hotelu Livia przez 3 miechy potem 6 miesięcy w jednym mieszkaniu na powstańców. Burmistrzem Miasta był gościu po epizodzie w psychiatryku :). Dobra widzimy się w piątek i nie pierdolimy smutów :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×