Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Były dwie osoby, czyli zwyczajna średnia :P

 

następnym razem zróbcie sobie chociaż pamiątkowe zdjęcie i wklejcie tutaj,

na pewno oswoi to osoby które nie przyszły np. ze strachu.

 

mnie cały dzien glowa boli i pocę się jak świnia, do tego chodzę jakiś skołowany,

źle reaguję na zmiany pogody, dlatego nie wpadłem.

ale prędzej czy później, pójdę, na siłę, wbrew sobie, tylko muszę trafić na dobre samopoczucie,

wartoby tak raz na 2 tygodnie się spotykać, raz w miesiącu to zbyt mała szansa dla tych

co muszą ten czas sobie jakoś wygospodarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były dwie osoby + ja , czyli zwyczajna średnia :P

 

No bez jaj :(

Co z tymi Warszawiakami się dzieje.

I żeby nie było, ja bylam jeden raz na spotkaniu, potem mnie deprecha przygniotła. Ale gdyby nie to, to bym przyszła. Wtedy w czerwcu jak bylam to było bardzo miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie Łapa w wiadomości. To miłe, bo dopiero co napisałam w wątku pierwszy post, a tutaj mnie zapraszają na spotkanie ;) Ale tak jak odpisałam bardzo chętnie innej niedzieli albo nawet w tygodniu. Ta niestety odpada, bo chwilowo muszę się oszczędzać fizycznie i psychicznie, mam prawdopodobnie anemię po ciężkich bojach na psychoterapii :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie Łapa w wiadomości. To miłe, bo dopiero co napisałam w wątku pierwszy post, a tutaj mnie zapraszają na spotkanie ;) Ale tak jak odpisałam bardzo chętnie innej niedzieli albo nawet w tygodniu. Ta niestety odpada, bo chwilowo muszę się oszczędzać fizycznie i psychicznie, mam prawdopodobnie anemię po ciężkich bojach na psychoterapii :hide:

 

Ty chyba kpisz sobie? Co to znacz chyba mam anemie :mrgreen: i jeszcze od psychoterapii :lol: nie przesadzasz trochę, my tam na tych spotkaniach to nie biegamy maratonów, to SPOTKANIE a nie ustawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok kupiłem bilet do WWA. Oficjalnie potwierdzam. Będę jutro na 17:00 pod wskazanym adresem. Tylko nie zmieniajcie już teraz godziny, ponieważ będzie mi to strasznie nie na rękę.Pozdrawiam i do zobaczenia jutro.

 

-- 23 sie 2014, 11:20 --

 

Łapa, oczywiście spotkanie odbędzie się w Południku Zero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×