Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Voy75, cóż poradzę, ja tylko opisuje swoje marzenia ostatnie :P

 

-- 03 sie 2014, 11:38 --

 

Ja niestety na spotkaniu być nie mogę - 09.08-17.08 nie będę w Warszawie; to moja jedyna szansa na wakacje (pal licho, że w domu rodzinnym) i popluskania się w jeziorze (a tak za tym tęsknię ostatnio). Więc udanego życzę Państwu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko ladnie tylko ja nadal nikogo nie znam :( Nikogo z osob , ktore poznalem na czacie czy forum nie bedzie na spotkaniu . Czy ktos z przybywajacych jest w podobnej sytuacji ? I jeszcze chce sie zapytac czy ten klub " Poludnik Zero " znajduje sie przy ulicy Wilczej 25 ? Czy to o ten klub chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja akurat nie mam fobii spolecznej , chociaz kiedys troche trudnosci w relacjach z innymi ludzmi mialem . Chodzilo mi o jakis znak , ze nie bede tam siedzial jak kolek i nie mial o czym gadac : ) A tak przy okazji to tam dwa kroki dalej jest moj byly wydzial wiec to sa dla mnie znajome okolice : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voy75 ale ludzie nie gryza :P Mnie niestety nie bedzie ale jak bedzie spotkanie w nastepnym terminie w sierpniu i nie bede pracowac to przyjde, niestety u mnie siedzi rodzina to głupio wychodzic :) Zycze Wam miłej zabawy :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×