Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, nie nastawiam się na nic. Generalnie wydaje mi się że nikt nie przyjdzie nawet jak bedzie chciał bo mu zapewne coś wyjdzie (moja gadająca Głowa taki juz mi scenariusz podpowiada) Rozmawaiłam z kilkoma osobami tutaj zaledwie ale to i tak niezły wynik.

 

 

JA będę czekać w każdym razie i czytać tam po Kluczami książkę, chociażby jakbym miała poznac jedną osobę bo napewno bedzie warto - tak czuję naprawdę, to nie pusty frazes. Nie spodziewam się tłumów w kązdym razie :P8)

 

Ja daję siebie i swój czas, jak ktoś bedzie miał potrzebę to skorzysta. Postanowiłam zrobić jak czuję, nie umawiam sie konkretnie i nie zabiegam o ilość :) Nie chce tez już siedziec w domu tylko działać.. jak nie wyjdzie to sie nic nie stanie :) Ale myśle, ze wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Was pod Kluczami na pl. Zbawiciela, jutro , 1 kwietnia, godzina 17

będę ubrana w BIAŁĄ wiosenną kurkę. Zapraszam Wszystkich chętnych, którzy chcą wyjść z domu do ludzi i spotkać się towarzysko.. aha, to nie primaaprilisowy żart :D Akurat we wtorki mam czas.. :) Na prv mogę podać numer telefonu.

 

 

 

Co do grupy która chce utworzyć wspólnie: Będę miała książkę, może coś skseruję dla osób chętnych.. Ja już poczyniłam jakieś ruchy aby zdobyć jakaś formalną pomoc, przede wszystkim będziemy potrzebować sali, najlepiej za free lub na jakiś rozsądnych zasadach płatniczych tak żeby się nie przejmować płatnościami w momencie kiedy będą przychodziły rożne ilości osób, raz więcej raz mniej.. może znacie takie miejsce, fundacje? Może uda się u kogoś w prywatnym mieszkaniu albo zdobyć dofinansowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Was pod Kluczami na pl. Zbawiciela, jutro , 1 kwietnia, godzina 17

będę ubrana w BIAŁĄ wiosenną kurkę. Zapraszam Wszystkich chętnych, którzy chcą wyjść z domu do ludzi i spotkać się towarzysko.. aha, to nie primaaprilisowy żart :D Akurat we wtorki mam czas.. :) Na prv mogę podać numer telefonu.

 

 

 

Co do grupy która chce utworzyć wspólnie: Będę miała książkę, może coś skseruję dla osób chętnych.. Ja już poczyniłam jakieś ruchy aby zdobyć jakaś formalną pomoc, przede wszystkim będziemy potrzebować sali, najlepiej za free lub na jakiś rozsądnych zasadach płatniczych tak żeby się nie przejmować płatnościami w momencie kiedy będą przychodziły rożne ilości osób, raz więcej raz mniej.. może znacie takie miejsce, fundacje? Może uda się u kogoś w prywatnym mieszkaniu albo zdobyć dofinansowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natchniony dobrze spędzonym czasem na kręglach ze znajomymi, mam propozycje towarzyską dla nas - ludzi z tego forum, ze świrem we łbie dowolnym - od depresji, przez lęki, nieśmiałość i nerwice, po schizy f-dowolne. Spotkajmy się na torze kręgielnym, przy kulach i piwku (piwko nieobowiązkowe) w Warszawie. Zapraszam na tory na Saskiej, Jagielońskiej lub w Hula Kula. Wszystko zorganizuje i zarezerwuje. Zgłoście się tylko tu w temacie jeśli chętni jesteście. Umówimy się na odpowiedni czas i miejsce. To dobry pretekst by zapoznać się bliżej, przełamać się, powygłupiać, pogadać, fajnie spędzić czas i coś ogólnie na dobry początek nowych znajomości. Poziom śmiałości dowolny, umiejętność gry beznaczenia. Niema stresu, a jeśli nawet, to przecież i tak sami swoi :). Wpisujcie się, zachęcam gorąco :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW.

Jeśli ktoś jest samotny a szuka jakiegokolwiek kontaktu z jakąś grupą, która go zrozumie,

to jedyne co mogę polecić od siebie to tzw. "mityngi", śmiesznie się to nazywa - "anonimowi depresanci",

to swego rodzaju grupy samopomocowe utworzone dla tych którym depresja i tym podobne zaburzenia

psychiczne zrujnowały życie, do tego stopnia że stali się samotni jak palec. Z tego co wiem tego typu

spotkania odbywają się w Warszawie 4x w tygodniu. Wspólnota działa na zasadzie programu 12 kroków.

Więcej info na tej stronie: http://depresanci.republika.pl/

 

Osobiście parę razy odwiedziłem tego typu spotkania, bez rewelacji, no ale chociaż są darmowe i

może przypadkiem ktoś z skorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×