Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
spiku19

Hydroksyzyna po raz 1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam pewien problem, a mianowicie cierpię na nerwicę lękowa (zespół lęku uogólnionego) juz gruby czas. Początki to byla masakra :(. Po jakimś dłuższym czasie się uspokoiło i teraz znowu od jakiegoś miesiąca sie z tym męczę. Codziennie wracam z pracy i wieczorami mam ataki paniki. Mam emetofobie (lęk przed wymiotowaniem, nawet teraz strach mi wspominać te słowo). Zaczyna mi sie robić słabo, niedobrze i coraz większy strach ze zwymiotuje. Nigdy nie brałem leków, chodziłem jakąs chwilę na psychoterapię ale musialem zrezygnować z prywatnych powodów. Miewam często problemy z  brzuchem i lekarz mi powiedział że ogólnie badania są w porządku i może to problem ze stresem itd i dal mi hydroksyzyne 10mg. W momencie kiedy zaczynam czuć ze będzie ciężki wieczór to boje się wziąć ten lek, ze pogorszy on sprawę. (kiedyś dostałem od innego lekarza lek po którym wymiotowałem 2x stąd moje obawy). Był ktoś z Was w podobnej sytuacji i jednak spróbował pól takiej tabletki 10mg hydroksyzyny i pomógł, ale nie dawał skutku ubocznego (wymioty, młodości itd?) Mega odechciewa mi się żyć jak ciągle miewam te stany :(. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymioty są w Twojej głowie, hydroksyzyna nie powoduje wymiotów. 10 mh hydroksyzyny to i tak mała dawka a 5 mg to dla maluszka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Jurecki napisał:

Wymioty są w Twojej głowie, hydroksyzyna nie powoduje wymiotów. 10 mh hydroksyzyny to i tak mała dawka a 5 mg to dla maluszka.

Zdaje sobie z tego idealnie sprawę, że to w mojej głowie. Jednak jak już zbierają się jakieś podobne objawy to zaczyna się panika i koło się zamyka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi