Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boje się że kogoś zabije


Sarczin

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam problem. Jestem strasznie nerwowa osoba, dodatkowo najprawdopodobniej mam nerwice. Zdarzało mi się uderzyć chłopaka podczas kłótni. Przed takimi akcjami mialam myśl "zaraz podejdę i go trzasne" i szłam za tym impulsem. Teraz już rozumiem co wyzwala takie zachowania i straam się nad tym pracować. Ale dziś gdy irytowal mnie brat a miałam nóż w ręce mialam myśl żeby go dzgnac. Całe szczęście trgo nie zrobilam. Ale boje się że byłabym w stanie zrobić komuś krzywdę, zabić. 

Dodatkowo gdy uderzr chłopaka to czasem nagle czułam ulgę albo wubuchalam śmiechem. Według niego i przykaciol po prostu schodzą ze mnie emocje, ale ja się boję że może sprawia mi to przyjemność. Choć mam wyrzuty sumienia po takich akcjach... Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zmagam sie z nerwica natręctw myślowych i teraz zaczęłam brać leki (juz drugi raz). Nerwica natręctw to jedna wielka cholera, wiem cos o tym... pamiętaj, ze nie zrobisz nikomu krzywdy ani sobie, bo w nerwicy natręctw myślowych o to chodzi. Ty tylko MYSLISZ, ze moglabys cos zrobic i ogarnia Ciebie lęk przed tym, ale nie odnotowano jeszcze nigdy przypadku, ze ktoś wyrządził komuś krzywdę. Tym sie różni nerwica natręctw myślowych od psychozy (tutaj robisz tak jak myslisz). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×