Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zawroty głowy, uczucie słabości


MadameMargaret

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 zrobiłam już chyba większość możliwych badań, wszystkie wyniki w porządku poza lordozą w odcinku szyjnym. Nie zrobiłam tylko rezonansu magnetycznego głowy bo strasznie bałam się wejść do tej rury.

Mam straszne zawroty głowy, od dawna. Biorę teraz pramolan na nerwicę ale czuję się fatalnie. Jest mi bardzo słabo, wyglądam jak po tygodniu imprezowania, jestem blada jak ściana, czuję jakbym miała zaraz zemdleć, mam zawroty głowy. I nic tylko myślę, że to guz, że nie zrobiłam rezonansu przez co bardziej się denerwuję.

Czy te objawy naprawdę są takie intensywne, że utrudniają normalne funkcjonowanie? Czy ta choroba faktycznie tak działa, że jest mi tak strasznie słabo?

Zaczynam już czuć się jak hipochondryk idąc do kolejnego lekarza.

To nie guz mózgu, prawda?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście warto sprawdzić inne opcje niż nerwica, tak dla świętego spokoju. Nie ma w tym nic złego. Ale jeśli czujesz, że nic Ci nie jest, mimo, że masz objawy jakiegoś choróbska to może warto rozważyć wizytę u psychiatry, bo moim zdaniem wygląda, jakbyś miała poważny problem. Odpowiednie leczenie i powinnaś wyjść na prostą ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję, że wszystko mi jest! Odwiedziłam już wielokrotnie internistę, kardiologa, neurologa, pulmonologa, endokrynologa, laryngologa, diabetologa, robiłam wiele badań.

Zmieniłam wiele w życiu, pracę, faceta, zrobiłam prawo jazdy, nic nie działa.

Psychiatra stwierdził nerwicę wegetatywną, mam drugi mocny nawrót ale ten jest inny, tu są inne objawy. Tu jest mi tak bardzo słabo, że nie jestem w stanie funkcjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialam przez miesiac zawroty - tzn. odczuwalam to jako takie poczucie niestabilnosci, zawirowania, bujanie jak na statku itd. Tez wyniki w normie. Dodatkowo - zrobilam rezonans glowy - i tez spoko 🙂 Wiec wychodzi na to, ze jak najbardziej mozna miec takie objawy bez guza.  Po miesiacu mi przeszlo...

Ale faktycznie rezonans troche mnie jednak uspokoil. 

Tez balam sie PANICZNIE. Mam klaustrofobie, balam sie ze nie wytrzymam, ze bedzie za glosno i nie dam rady. 

Przed badaniem bylam mega zestresowana i w sumie nie wiedzialam czy wytrzymam.

Ale postanowilam mimo wszystko isc, bo wiedzialam ze wykoncze się tymi nerwami przed guzem :(

I okazalo sie, ze dało sie 🙂

Co prawda wzielam xanax, ale w sumie juz w srodku, jak sie wszystko zaczelo - nie bylo tragedii. Wszystko trwalo jakies 15min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawroty głowy to objaw nerwicy. Tez się z nimi zmagam. Ale ja mam jeszcze do tego tezyczke wiec te zawroty głowy występują bardziej przez nią. Jeżeli chcesz szukać dalej przyczyny i nie uważasz ze to od nerwicy, możesz wykonać testy na tezyczke, badanie emg. 
Poczytaj sobie o tezyczce utajonej, często idzie w parze z nerwica, moj lekarz neurolog twierdzi nawet ze to od tezyczki nabawiłam się nerwicy. Wszystko sprowadza się do zaburzeń poziomu magnezu w organizmie. U mnie po przyjęciu końskich dawek magnezu, neurovitu po pol

roku zawroty ustąpiły ale za to nerwica została... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×