Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koronawirus- zagłada ludzkości czy niepotrzebna panika?


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

myślę że każdy koniecznie powinien obejrzeć ten film  od  29minut do 1g43min
https://rumble.com/ve2hh7-zgadnij-co-jest-w-szczepionkach-polski-lektor.html

wyrobić sobie własne zdanie i przemyśleć przyszłe decyzje.  Od 1g43min jest kaszana bo facet twierdzi że wirusologia nie istnieje -jest to nieprawda bo ktoś "przygotował" tego koronawirusa a każdy kto to przechorował wie że jest prawdziwy.
z Filmu np dowiecie się jak powstał wirus HIV  :?

Potem obejrzeć sobie ten wywiad :

 

https://pl1.tv/title/zaszczepieni-zarazaja-niezarazonych/    -wywiad dr Zbigniew Hałat -lekarz ,epidemiolog ,były wiceminister zdrowia PL ,były główny inspektor sanitarny .

Proszę sprawdzić tego pana na google ,bardzo mądry pan.
np: www.halat.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od marca 2020r tak przez 2 miesiące na dalszym kanale TV ,nie na tych głównych ,tylko gdzieś dalej puszczali po polsku wywiad z jakimś anglojęzycznym wirusologiem i on mówił że "Uniwersytet z USA ściśle współpracował z tym ośrodkiem z Wu-Han nad

namnażaniem tych wirusów ! Współpraca trwała kilka lat i podobno stworzyli 100-150 rodzajów /mutacji tych wirusów. Obie strony były cudownie zadowolone z tej współpracy i z owoców jakie wyprodukowali i przerwali współpracę. Ten wirusolog

obarczał winą drugą stronę chińską że to nie Nam ale Im to wyciekło ".  Teraz sobie o tym wywiadzie przypomniałem -czy tylko ja oglądałem ten program? , ,poprawcie mnie jeśli coś zapomniałem.


Chodzi o to że propaganda TV najpierw promuje niesprawdzone zupełnie szczepionki i tylko patrzeć jak firmy farmaceutyczne wymyślą żeby znów zarobić na tej tragedii.  

Nawet nie poczekali do jesieni 2021r 😄 bo już straszą "że jest jakaś Indyjska mutacja "DELTA Covid-2" i pewnie będzie trzeba znów przyjąć kolejne podejrzane szczepionki 🤣  Co jednocześnie znaczy że te pierwsze szczepienia nie dają ochrony 😜

Alfabet grecki ma 24 litery a za DELTA jest jeszcze 20 liter 😄

Tak więc nie mamy do czynienia z przypadkowymi "mutacjami wirusa na niewinnych chorujących" tylko mają jeszcze 149 rodzajów i mogą tak wciskać podejrzane szczepionki przez 149 lat 😮😮

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2021 o 17:54, carlosbueno napisał:

Wszystko na to wskazuje że wirus zostanie z nami do końca świata i jeszcze dzień dłużej i żadne szczepionki nam nie pomogą, bo patrząc na Izrael czy UK im więcej zaszczepionych tym więcej covid dodatnich. 

 

Bo tam dotarła już delta i bóg wie co jeszcze. Nie wszyscy są zaszczepieni. Ciekawi mnie, jaki będzie obrazek po wczorajszym meczu. Swoja drogą brawo Włochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "fascynujące", że niektórzy fanatycy covidu tak się zapędzili, że przebili swoją radykalnością samych polityków, wymyślając np. wpisanie corocznych szczepień na covid do kalendarza szczepień obowiązkowych.

Mało kto będzie wytrwały w szczepieniu się co roku, więc nawet jakby politycy to chcieli wprowadzić, to na dłuższą metę nie będzie to funkcjonować.

Co innego byłoby, gdyby to był jednorazowy cykl szczepienia, wtedy prędzej by się dało to zrobić, ale jest już oficjalnie wiadomo, że szczepienie dawką przypominającą ważne jest 1 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mark123 napisał:

To "fascynujące", że niektórzy fanatycy covidu tak się zapędzili, że przebili swoją radykalnością samych polityków, wymyślając np. wpisanie corocznych szczepień na covid do kalendarza szczepień obowiązkowych.

Tą wypowiedzią pokazałeś tylko, ze nie masz bladego pojęcia co to kalendarz szczepień obowiązkowych i na czym polega 🤣

Weź przeczytaj coś mądrego, np. Szczepienia ochronne obowiązkowe i zalecane od A do Z (i niespodzianka, nie ma tam ani słowa o koronawirusie) a później głoś jakieś teorie o corocznym szczepieniu na koronkę, bo na razie nie ma tego nawet w planach😅

 

35 minut temu, mark123 napisał:

Co innego byłoby, gdyby to był jednorazowy cykl szczepienia, wtedy prędzej by się dało to zrobić, ale jest już oficjalnie wiadomo, że szczepienie dawką przypominającą ważne jest 1 rok.

Akurat tu też masz nieaktualne informacje. Dawka przypominająca nie przedłuża ważności certyfikatu covidowego, ani terminu ważności niczego, także też jedno wielkie pudło xD 

masz zerowe pojęcie o szczepieniach i głosisz jakieś bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@acherontia styx my nic nie wiemy, na szczęście mamy takiego eksperta jak Ty, więc wszystko jest już jasne. Pozwolę sobie w takim razie zadać Ci kilka pytań, które mnie nurtują.

 

1. Czy maseczki chronią przed zakażeniem? Oraz czy maseczki na dworze powinny być noszone? Jeśli chronią, to czy osobę, która je nosi, czy osobę, na którą kichnie osoba w maseczce, czy może obie te osoby?

2. Czy szczepienia ochronne chronią przed wariantem delta i pozostałymi wariantami?

3. Ile jeszcze będzie wariantów?

4. Ile trzeba przyjąć szczepień, żeby nie zachorować? Czy potrzebne będą cykliczne szczepienia? Jeśli tak, to jak często?

5. Czy dzieci też umierają na covida i w związku z tym powinny się szczepić? Bo media o tym milczą. Jeśli nie, to czemu zamykano szkoły?

6. O co chodzi z tym, że niektórzy mówią, że niezaszczepieni zajmują zaszczepionym miejsca na oddziałach covidowych? Przecież zaszczepieni mieli nie przechodzić ciężko choroby ani nie umierać, więc skąd się wzięli na oddziałach covidowych? To jak to jest?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@z o.o. nawet nie chce mi się odpowiadać, bo szkoda strzępić języka. Poczytaj trochę wiarygodnych źródeł (i nie, nie chodzi mi o stronę rządową), to się dowiesz. 

Sens i zasady na jakich działają szczepionki wielodawkowe, po co są dawki przypominające stosowane chociażby w przypadku WZW B jest prosty, tylko trzeba to przeczytać i chcieć zrozumieć i wyciągać samodzielnie wnioski, zamiast słuchać teorii spiskowych czy opierać się na tym co mówią w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, acherontia styx napisał:

@z o.o. nawet nie chce mi się odpowiadać, bo szkoda strzępić języka. Poczytaj trochę wiarygodnych źródeł (i nie, nie chodzi mi o stronę rządową), to się dowiesz. 

Po pierwsze, które źródła Twoim zdaniem są wiarygodne?

Po drugie, pytam Ciebie, bo znasz się lepiej niż dziennikarze.

Po trzecie, innym odpowiadasz, więc czemu mi nie chcesz odpowiedzieć? Może być mnie przekonała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, z o.o. napisał:

Po pierwsze, które źródła Twoim zdaniem są wiarygodne?

Wszelkie czasopisma naukowe, które są punktowane wg impact factor, artykuły można znaleźć w wyszukiwarce PubMed, ewentualnie  Google Scholar, odnośnie stricte szczepień, podziału szczepionek książka, którą podałam wyżej z polskiej literatury. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×