Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koronawirus- zagłada ludzkości czy niepotrzebna panika?


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

spada,ostatnio 19 000.

ja juz przeszlam wirusa, szczesliwie w miare lagodnie choc ciagnelo sie 3 tyg i w miedzyczasiezemdlalam i stracilam wech,do dzis go nie odzyskalam,moze w 30 %.ale z tym da sie zyc. ciesze sie bo mam spokoj na jakies pol roku,nie musze sie bac ze np.zabraknie dla mnie miejsca w szpitalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co na razie definitywnie spada to zdolność służby zdrowia do obsługi pacjentów, coraz trudniej dostać się do POZ i na test.

 

A krzywa zachorowań od około 5 listopada utrzymuje się na w miarę stałym poziomie, lekko falując.

Edytowane przez mark123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ewentualna narodowa kwarantanna będzie zależeć od sytuacji w szpitalach, bo przy obecnej ilości wykonywanych testów kryterium 70 przypadków/100 tys obywateli jest nieaktualne.

Jak sytuacja w szpitalach będzie się poprawiać, to obostrzenia będą łagodzone, jak będzie się pogarszać, to będzie narodowa kwarantanna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, buraczek58 napisał:

zaraziła się w kościele,

to nawet jak umrze trafi od razu do Nieba (-:

Ja już przeszedłem z rodziną cały ten Covid . Jestem w grupie odzrowieńców . 3 tygodnie siedzenia w domu na dupie , silne zmęczenie i tego typu akcje znikąd . Dziś czuję się lepiej ,aleee( juz ponad dwa tygodnie od wyzdrowienia ) ale jak to nerwicy , zawsze może być lepiej ,,, i zawsze może być gorzej . Ament .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

to nawet jak umrze trafi od razu do Nieba (-:

Ja już przeszedłem z rodziną cały ten Covid . Jestem w grupie odzrowieńców . 3 tygodnie siedzenia w domu na dupie , silne zmęczenie i tego typu akcje znikąd . Dziś czuję się lepiej ,aleee( juz ponad dwa tygodnie od wyzdrowienia ) ale jak to nerwicy , zawsze może być lepiej ,,, i zawsze może być gorzej . Ament .

Dużo zdrowia, Pawełku, Tobie i Twojej rodzinie. Ja wiem, to się ciężko przechodzi. Ciesz sie, że ozdrowiałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, buraczek58 napisał:

Dużo zdrowia, Pawełku, Tobie i Twojej rodzinie. Ja wiem, to się ciężko przechodzi. Ciesz sie, że ozdrowiałeś.

 Dziękuje Basiu (-: . Tobie również tego samego, zdrowia nieskończonego (-; !

 -wydywałem po 12 latach po siermięznej terapii stokroć " cwańsze "  od Covida -HCV , to myślę -mając jedynie Nadzieję w Miłosierdziu Boga naszego ukochanego -że tym razem Bóg uzdrowi mnie z tej ogólnoświatowej zarazosraczki . 

 Najgorsze u mnie było to zmęczenie pod wieczór dnia ( nie robiąc w ciągu dnia kompletnie nic ), tak silne ,że myjąc zęby musiałem usiąść ,żeby nie upaść . Nie byłem nigdy tak zmęczony nawet po ciężkiej tyrce w Stoczni i to z nadgodzinami . Żona i syn mieli zupełny zanik węchu ,,, ja zamiast tego miałem sraczkę , a trawienie do dzisiaj mam jakieś słabsze .

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawełku mój kochany, sraczka przejdzie i cała reszta objawów. Może i dobrze, ze to przeszedłeś, niby masz z głowy, oby nie zostały gówniane ślady w płucach, bo to dupa. Ale Ty młody jestes, dasz radę. Ja się chronię, bo jak mnie dopadnie, to czarna dupa, mam zjechane płuca, coś mi tam świszcze. Noz , cholera , nie chciałabym się udusić, bo nie mam stroju trumiennego, nic. Toz nie pójdę do spalarni w starych łachach. Zaraz coś poszukam he he.Buziaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mówili, że choroba Covid-19 prawdopodobnie istniała już we wrześniu zeszłego roku.

 

Myślę, że istniała i wcześniej. Jestem zwolennikiem teorii, że to jest wirus, który istnieje na świecie od przynajmniej 2002 roku. Kiedyś wywoływał chorobę SARS, potem zmutował i zaczął wywoływać łagodniejszą, ale bardziej zakaźną chorobę covid-19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To potrwa do czasu aż nas wyszczepią szczepionkami Bila Gejtsa.

 

http://argonauta.pl/swiety-chlopiec-z-rosji-oraz-polak-z-roku-2014-przewidzieli-zaraze-projektu-apokalipsy-koronawirusa/

 

W innym miejscu cudowny rosyjski malec wspomina o nadchodzącym dziele Antychrysta, jakim jest Agenda 2030 i 2050 ! (…)…te numery (chodzi o liczby 666 – od tłum.) są od diabła. I tak jest. Właśnie jest teraz ten czas, właśnie te numery i właśnie to zakończenie wieku. I chcę bardzo prosić prostych ludzi: „nie bierzcie chipów, nie stawajcie się trupami”. Po przyjęciu chipa każdy człowiek – jak mówił Sławik – będzie jak kukiełka. Wyobrażacie sobie: z człowieka Bożego – kukiełka, zabawka dla diabła. Od kukiełki tej, – mówił,- będzie odchodzić bardzo wiele nici i wszystkie te nici będą w rękach diabła. Za jaką nitkę diabeł pociągnie – to kukiełka będzie robić to, co on chce. Czy wyobrażacie siebie, wy, z chipami: pociągnął on za nitkę i wszyscy zaczipowani zaczęli się śmiać, pociągnął za inną – i wszyscy płaczecie.”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jaki jutro będzie raport. Oficjalne od wczoraj testy antygenowe weszły do powszechnego użytku (POZ), de facto weszły one od dzisiaj, ponieważ zaczyna się od teleporady, więc od wczoraj teleporady zaczęły uwzględniać możliwość "zaproszenia" pacjenta na wizytę stacjonarną z wykonaniem testu (znając realia służby zdrowia, w większości POZ to nie będzie ten sam dzień, tylko najwcześniej dzień następny). Czyli de facto raporty z uwzględnieniem testów antygenowych wykonanych w POZ publikowane będą od jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2021 o 22:27, zzzzz napisał:

W mojej miejscowości 'w ramach pomocy pacjentom' psychiatrzy od marca 2020r podnieśli ceny wizyt prywatnych o 30 %  i tak już zostało...
-DZIĘKUJEMY :papa:

a jak było u was ?

Widocznie jest taki popyt na usługi że mogli te ceny podnieść i dalej ludzie do nich chodzą, tak działa gospodarka rynkowa. Słyszałem że teraz w czasie pandemii niektóre firmy swoim pracownikom  zamiast karnetów do kina, na basen, siłownie itp sponsorują psychoterapię, a takie cos na pewno winduje ceny.  Zresztą lekarze innych specjalności też podnoszą ceny  za prywatne wizyty, skoro służba zdrowia działa w okresie pandemii jeszcze gorzej niż wcześniej, ludzie jeszcze bardziej będą skłonni zapłacić więcej byle tylko się dostać do lekarza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mark123 napisał:

Oglądałem to wczoraj na YT, aż dziw że to puścili w publicznej. Czyli jednak w tym reżimowym TVP jest więcej wolności niż w TVN.  

Wiem że już we wcześniejszych programach Pośpieszalskiego wypowiadano się mocno krytycznie, niemainstreamowo  o tej pandemii, ale chyba nie aż w takim zakresie jak w ostatnim programie gdzie wszyscy goście krytykowali podejście rządu, świata do tej pandemii.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 18:22, carlosbueno napisał:

Oglądałem to wczoraj na YT, aż dziw że to puścili w publicznej. Czyli jednak w tym reżimowym TVP jest więcej wolności niż w TVN.  

Wiem że już we wcześniejszych programach Pośpieszalskiego wypowiadano się mocno krytycznie, niemainstreamowo  o tej pandemii, ale chyba nie aż w takim zakresie jak w ostatnim programie gdzie wszyscy goście krytykowali podejście rządu, świata do tej pandemii.  

W dniu 16.04.2021 o 18:22, carlosbueno napisał:

Oglądałem to wczoraj na YT, aż dziw że to puścili w publicznej. Czyli jednak w tym reżimowym TVP jest więcej wolności niż w TVN.  

Wiem że już we wcześniejszych programach Pośpieszalskiego wypowiadano się mocno krytycznie, niemainstreamowo  o tej pandemii, ale chyba nie aż w takim zakresie jak w ostatnim programie gdzie wszyscy goście krytykowali podejście rządu, świata do tej pandemii.  

Już go oskarżyli i stwierdzili, że nie warto rozmawiać.

Z tego, co czytam, to "prawi" są teraz podzieleni na "pandemiotrwaj" i "muremzapospieszalskim".

Nawet wśród posłów PiS się niektórzy podzielili wobec tego programu.

 

A TVN to ogólnie ma cały czas taki "regulamin", jak "regulamin" partii, której byłym członkiem był jej pierwszy prezes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mark123 napisał:

A TVN to ogólnie ma cały czas taki "regulamin", jak "regulamin" partii, której byłym członkiem był jej pierwszy prezes.

W TVN jest podobna propaganda jak w TVP i zawsze śmieszą mnie wypowiedzi sympatyków tej stacji krytykujących TVP, choć sami oglądają podobny twór tyle że sterowany nie z nowogrodzkiej a realizujący wytyczne amerykańskich banksterów. A dla nich pandemia najlepiej jakby się nigdy nie skończyła bo ich majątki nigdy nie były tak napuchnięte od kasy jak teraz, także tam na takiego Pospieszalskiego nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2021 o 15:19, carlosbueno napisał:

W TVN jest podobna propaganda jak w TVP i zawsze śmieszą mnie wypowiedzi sympatyków tej stacji krytykujących TVP, choć sami oglądają podobny twór tyle że sterowany nie z nowogrodzkiej a realizujący wytyczne amerykańskich banksterów. A dla nich pandemia najlepiej jakby się nigdy nie skończyła bo ich majątki nigdy nie były tak napuchnięte od kasy jak teraz, także tam na takiego Pospieszalskiego nie ma szans.

Dlatego wolę poczytać Nacjonalista 

I ja nie zwrcam uwagi,na to czy ktoś nosi maski czy nie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2021 o 15:19, carlosbueno napisał:

W TVN jest podobna propaganda jak w TVP i zawsze śmieszą mnie wypowiedzi sympatyków tej stacji krytykujących TVP, choć sami oglądają podobny twór tyle że sterowany nie z nowogrodzkiej a realizujący wytyczne amerykańskich banksterów. A dla nich pandemia najlepiej jakby się nigdy nie skończyła bo ich majątki nigdy nie były tak napuchnięte od kasy jak teraz, także tam na takiego Pospieszalskiego nie ma szans.

Gwałtowny zwrot akcji, media podały informacje, że rząd rozważa zniesienie "stanu epidemii" (jeszcze przed chwilą straszyli wariantem indyjskim i mówili, że szczepienia większości to jedyna szansa na powrót do normalności). To de facto pociągnęło by za sobą upadek "narodowego programu szczepień", bo ten i tak już słabnie, a jak wszystko zniosą, to program się rozleci. Oczywiście szczepienia nie ustaną całkowicie, ale niewielu będzie się szczepić.

Jest kilka możliwości: albo to tylko takie gadanie i nic więcej, albo chcą dać obywatelom bardzo dużą "marchewkę" (a analogicznie na jesień wprowadzić znacznie większe obostrzenia, niż od początku do tej pory bywały) albo szykują się wybory parlamentarne, albo coś w tym koronacyrku poszło politykom nie tak, i będą zwijać żagle z tym.

Edytowane przez mark123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×