Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotnosc w niemczech....


VVenus

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet tu nie mam z kim porozmwiac.... musialam byc kiedys bardzo zlym czlowiekiem skoro narodzilam sie kims tak zalosnym jak teraz jestem nie wiem juz w co wierzyc czasem zastanawam sie ze moze istnieje cos takiego jak karama moze kiedys bylam piekna wredna nie moglam sie opedzic od ludzi mezczyzn a dzis narodzilam sie nieudanym produktem ktorego nikt nie chce kupic  juz sama nie wiem mysle ze nikt az tak beznadziejnie nie ma jak ja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, VVenus napisał:

Nawet tu nie mam z kim porozmwiac.... musialam byc kiedys bardzo zlym czlowiekiem skoro narodzilam sie kims tak zalosnym jak teraz jestem nie wiem juz w co wierzyc czasem zastanawam sie ze moze istnieje cos takiego jak karama moze kiedys bylam piekna wredna nie moglam sie opedzic od ludzi mezczyzn a dzis narodzilam sie nieudanym produktem ktorego nikt nie chce kupic  juz sama nie wiem mysle ze nikt az tak beznadziejnie nie ma jak ja..

 halo , halo (-;

 nie zapędzaj się tak daleko w jakieś paranoiczne wywody .

 Może pokaż się jak wyglądasz w dziale " ludzie z Forum " ,,, może wtedy jakiś facet do Ciebie napisze , 

 Mężczyźni są wzrokowcami i jeden obraz przemawia do mich więcej niż tysiąc słów . Niby płytkie , ale tak jesteśmy zbudowani ,,, (-;

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2020 o 12:44, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 halo , halo (-;

 nie zapędzaj się tak daleko w jakieś paranoiczne wywody .

 Może pokaż się jak wyglądasz w dziale " ludzie z Forum " ,,, może wtedy jakiś facet do Ciebie napisze , 

 Mężczyźni są wzrokowcami i jeden obraz przemawia do mich więcej niż tysiąc słów . Niby płytkie , ale tak jesteśmy zbudowani ,,, (-;

 

Tak sie sklada ze tez jestem wzrokowcem i zawsze nim bylam nie bede z kims kto mnie nie pociaga i nie jest na rowni ze mna musi sie ktos podobac inaczej to nie ma sensu i to idzie w obie strony.... bo zadna kobieta nie chcialaby faceta co jej nie komplementuje i mu sie nie podoba ani faceta co jej sie nie podoba... najgorsze sa takie zwiazki jak dla mnie lepiej byc samemu.... niz z kims kto nam sie nie podoba albo my mu sie nie podobamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mpConroe napisał:

Oczywiście. Facet musi Ci się podobać, inaczej to nie ma sensu. Musisz być cierpliwa i szukać dalej. Teraz i tak mało kto wychodzi z domu, bo ogłoszono pandemię (czyli światową epidemię) i zalecane jest zostanie w domu.

Dzieki masz racje poczekam jeszcze ,mimo ze czekam juz sporo czasu i trace cierpliwosc bo ilez mozna jestem jeszcze mloda marnuje najlepsze lata jak bede stara bedzie mi wszystko jedno...  :( bede sie rozgladac moze kiedys ktos sensowny sie pojawi taki pasujacy do mnie jak przyslowiowa polowka jablka.... co do tej epidemii od kilku dni mysle o tym i dochodzi do mnie ze to nie sa zarty  tez siedze w domu... jednak zapasy sie koncza i trzeba bedzie zebrac sie do sklepu i byc dobrej mysli ze wroce z tych zakupow zdrowa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2020 o 12:30, VVenus napisał:

co do tej epidemii od kilku dni mysle o tym i dochodzi do mnie ze to nie sa zarty  tez siedze w domu... jednak zapasy sie koncza i trzeba bedzie zebrac sie do sklepu i byc dobrej mysli ze wroce z tych zakupow zdrowa ...

 

  a co już do pracy nie chodzisz ?

 Przecież w robocie najszybciej idzie się zarazić , ech 

 Wystarczy ,że jeden cap przyniesie do pracy koronawirusa i już pozamiatane , wszyscy leżą i kwiczą .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mpConroe napisał:

Kup sobie dobrej jakości słuchawki 🙂 ja u siebie puszczam muzykę, ale nigdy na fulla

mam sluchawki nie narzekam na ich jakosc, ale to nie to samo co posluchac sobie od czasu do czasu na fulla muzyki tak poprostu 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, VVenus napisał:

1000 wyswtetlen watku a tylko 3 osoby lacznie ze mna  sie wypowiedzialy masakra...

 

 nie patrz Dziewczę na ilość , patrz na jakoś . 

 Chłopy jak te Dęby ,,, (-;

 Co tam u Ciebie , oprócz samotnego słuchania muzy na fula i zgredziałej sąsiadki Gerdy ?

 Byłem przed chwilą z żoną w Biedronce , jedna kolejka przed sklepem( bo wpuszczają po 10 osób ) , druga do kasy ,,,

 Fajnie zaczyna się robić  ,,,   a nawet lepiej . W dupeee ! 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 

 nie patrz Dziewczę na ilość , patrz na jakoś . 

 Chłopy jak te Dęby ,,, (-;

 Co tam u Ciebie , oprócz samotnego słuchania muzy na fula i zgredziałej sąsiadki Gerdy ?

 Byłem przed chwilą z żoną w Biedronce , jedna kolejka przed sklepem( bo wpuszczają po 10 osób ) , druga do kasy ,,,

 Fajnie zaczyna się robić  ,,,   a nawet lepiej . W dupeee ! 

 

 

 

No ludzie szaleja.... u mnie to samo co w poprzedni weekend sluchanie muzyki i przegladania bzdur w internecie i zagladanie na portal randkowy dla samotnych gdzie nikogo nie ma tak jak i na tym forum... jednym slowem nic ciekawego z wyprzedzeniem moge ci odpowiedziec ze nastepny weekend zleci mi tak samo jak dzisiejszy i poprzedni podejrzewam ze ten za miesiac rowniez bedzie identyczny.... byla jakas ciekawa promocja w biedronce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, VVenus napisał:

z wyprzedzeniem moge ci odpowiedziec ze nastepny weekend zleci mi tak samo jak dzisiejszy i poprzedni podejrzewam ze ten za miesiac rowniez bedzie identyczny.... byla jakas ciekawa promocja w biedronce ?

 

---pod warunkiem ,że przeżyjesz epidemię ,,,a z tym co u niektórych różnie bywa .

 Tak ,była promocja na  banany za 2,49zł z 4,49zł .  Banany jak symbol fallusa , odradzającego się nowego życia .

 Były też w promocji  truskawki  , tańsze o 50 % , ale jako ,że z Hiszpanii  to w ogóle nie miały wzięcia . Zresztą co to za atrakcja -truskawki w zimie pędzone w dodatku na chemicznych sterydach .

 To mówisz ,że nawet na Portalach randkowych pustki ? 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 

---pod warunkiem ,że przeżyjesz epidemię ,,,a z tym co u niektórych różnie bywa .

 Tak ,była promocja na  banany za 2,49zł z 4,49zł .  Banany jak symbol fallusa , odradzającego się nowego życia .

 Były też w promocji  truskawki  , tańsze o 50 % , ale jako ,że z Hiszpanii  to w ogóle nie miały wzięcia . Zresztą co to za atrakcja -truskawki w zimie pędzone w dodatku na chemicznych sterydach .

 To mówisz ,że nawet na Portalach randkowych pustki ? 

chcialbys zebym niedozyla cieszylo by cie to co nie ? popatrz lepiej na siebie bo moze to ty jednak predzej fikniesz... nie dyskutuje juz z toba zarty zartami ale o smierci sie nie zartuje. najedz sie tymi bananami moze to twoje ostatnie.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, VVenus napisał:

chcialbys zebym niedozyla cieszylo by cie to co nie ? popatrz lepiej na siebie bo moze to ty jednak predzej fikniesz... nie dyskutuje juz z toba zarty zartami ale o smierci sie nie zartuje. najedz sie tymi bananami moze to twoje ostatnie.... 

 no co Ty .

 Przepraszam ,

 nie chcę żeby co złego Ci sie stało , tylko ,żebyś na siebie uważała . Sorry raz jeszcze , skoro Cię uraziłem nieopatrznie .

 Nie gniewaj się ! Proszę , 

 Plizz .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 no co Ty .

 Przepraszam ,

 nie chcę żeby co złego Ci sie stało , tylko ,żebyś na siebie uważała . Sorry raz jeszcze , skoro Cię uraziłem nieopatrznie .

 Nie gniewaj się ! Proszę , 

 Plizz .

 

nie gniewam sie... bylo mi milo ze chociarz ty tutaj mi odpisujesz,  ale poczulam sie urazona wiesz jestem przewrazliwiona czesto odbieram zle rzeczy ktore mialy byc niby zartem a ja biore to na powaznie a potem jest mi przykro i rycze w samotnosci... wiem wiem jestem walnieta... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na portalach nikt i nic jestem albo paskudna albo nie wiem jaka moze byc przyczyna... moja sasiadka mnie pociesza ze jestem w miare ladna i mila tylko poporstu nie mam szczescia albo to nie moj czas... ale ja wiem ze mnie tak tylko pociesza bo co ma mi powiedziec... jest jak taka moja ciocia wiec wiadome ze nie pojedzie po mnie i nie powie wporst jestes durna paskudna itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, VVenus napisał:

nie gniewam sie...

-dziękuję .

  To raczej ja mam głupie czasem żarty , a Ty nie jesteś wa... 

 Właśnie dlatego bardzo Cię szanuję ,że jesteś prawdziwa i szczera .

 Nigdy nie pisałem na takich portalach randkowych , nie wiem nawet jakie panują tam zasady .

 Moja siostra rodzona na Takim portalu poznała swojego męża , to może i Tobie sie uda .

 Ważne ,żebyś trafiła na uczciwego faceta , który zapełni Twoją emocjonalna pustkę i pozwoli zapomnieć o bólu pustych ściań .

 Tym razem , chyba dobrze mówię ? (-; 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×