Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


hankm

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ezojaa napisał:

Czuję się gównianie. Od paru lat. Wcześniej tez był czas kiedy czułam się jak gówno, zdarzały się też przerywniki dobrego samopoczucia. Każdy kolejny dół jest coraz gorszy. Ostatni jest związany z moim krótkim romansem sprzed paru lat który wpierw dał mi nadzieję na lepszy los, miłość- yo byłoby spełnienie marzeń... a później prawie wpędził do grobu- odrzucenie-katastrofa.

Mimo, że romans był krótki nie potrafię się wyzwolić od natrętnych myśli o tym co zrobiłam źle, jaka jestem chujowa, głupia i żałosna. Ciągle mnie to męczy. Nie umiem zakończyć myślenia o tym. Brałam trochę leków, trochę pomogło- wyłączyłam emocje ale ciągle spałam więc po ponad roku przestałam brać. Emocje załączyły się więc znów myślę i popłakuję czasem jaka to jestem beznadziejna. Przeżywam znów ten wstyd, żal i złość i nie potrafię sobie wybaczyć. Nie potrafię iść do przodu. Zaklopsowałam się. Jestem tym bardzo zmęczona. Chodzę do pracy, chodzę do szkoły, ale dalej jest ze mną myśl o mojej chujowatości, nie jestem wystarczająco dobra, mam paskudny charakter, nadal użalam się nad sobą. I boję się, że już zawsze będę sama, nikt nie będzie mnie chciał, nie będę wystarczająco dobra, nie mam nic do zaoferowania.

Masz rację jesteś chujowa. Znajdź sponsora i niech Ci płaci, będziesz miała chociaż tyle z tego chujowego życia. Zresztą was tylko na tyle stać, a nie sory jeszcze potraficie wmawiać facetowi że jest chujowy, albo kiedy jemu zależy pokażecie mu że jest frajerem do zabawy. Więc moja rada chyba będzie trafna dla Ciebie. Przynajmniej będziesz miała pieniądze o których tak marzysz, a co za tym idzie będą też szpileczki i ciuszki i kosmetyki i wyjazdy i podróże może nawet na księżyc polecisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hankm napisał:

Masz rację jesteś chujowa. Znajdź sponsora i niech Ci płaci, będziesz miała chociaż tyle z tego chujowego życia. Zresztą was tylko na tyle stać, a nie sory jeszcze potraficie wmawiać facetowi że jest chujowy, albo kiedy jemu zależy pokażecie mu że jest frajerem do zabawy. Więc moja rada chyba będzie trafna dla Ciebie. Przynajmniej będziesz miała pieniądze o których tak marzysz, a co za tym idzie będą też szpileczki i ciuszki i kosmetyki i wyjazdy i podróże może nawet na księżyc polecisz. 

Pocieszyleś mnie. Zdecydowanie jesteś bardziej chujowy ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ezojaa napisał:

Pocieszyleś mnie. Zdecydowanie jesteś bardziej chujowy ode mnie

Nie ruszają mnie słowa byle szmatławca, przestałem na wasze kpiny i wyśmiewanie reagować, bo wiem że jedyne co potraficie to pierdolić się i brać kasę, nic więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, hankm napisał:

Nie ruszają mnie słowa byle szmatławca, przestałem na wasze kpiny i wyśmiewanie reagować, bo wiem że jedyne co potraficie to pierdolić się i brać kasę, nic więcej. 

Mogłabym przerzucać się z toba bluzgami, ale nie jara mnie to zupełnie. Siejesz nienawiść jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ezojaa napisał:

Mogłabym przerzucać się z toba bluzgami, ale nie jara mnie to zupełnie. Siejesz nienawiść jak zwykle.

Bo dla was nigdy nie będę miał dobrego słowa. Niszczycie fajnych facetów i udajecie pokrzywdzone, a to z wami jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hankm napisał:

Bo co mam swoje zdanie to jestem zły?

Nie jesteś zły tylko twoje odczucia niesprawiedliwe. Rozumiem, że zostałeś pokrzywdzony i stąd ten osąd...też kiedyś też różnie myślałam o ludziach a teraz już nie patrzę przez pryzmat pewnych wydarzeń i jestem szczęśliwsza.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×