Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cięzko mi sie uczyć ,czytać...


Zmęczona

Rekomendowane odpowiedzi

Zmęczona mam to samo. nie wiem w czym problem.znaczy chyba wiuem- nerwica. ale mam tez inne diagnozy. widzisz ja mam tak: 10 egzaminow (maj,czerwiec) napisac prace magisterska, obronic sie w czerwcu-lipcu, zdac poprawke z egzaminu dodatkowego za ktory zaplacilem i nie musialem wcale go zdawac(na Asystenta jakosci)poprawkja 28.06, no od czerwca zaczynam nowa prace w firmie miedzynarodowej.Super boi praca w moim zawodzie. I ja sie w ogole nie ucze!!! nie moge sie skoncentrowac, skupic,cokolwiek!! od 10-11 dni jem seroxat. ale gdyby nie moja dziewczyna to bym juz totalnie nic nie robil. ona mnie jkos pcha.ale po 1 powiedziala juz dosc,a po 2 ma nowe zajecia i nie ma zywcem czasu zeby mi pomagac. A ja wiem ze mam straszne cisnienie-musze sie nauczyc, i nic nie robie. a wiem ze moge i ze sie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mógłby mi ktoś doradzić co zrobić w czasie matury/np z angielskiego - ze słuchania, aby nie zdarzyło mnie się iż się wyłączę/ z niedawno odkrytą (dzięki temu forum) nerwicą (objawy takie jak powyżej). Niestety nie ma juz czasu(matury od poniedziałku) na wizytę u psychologa czy innych psycho... magicznych tabletek pewnie też niema na świecie... z tego co tu poczytałem są tyko takie które zamulają przez tydzień a potem jest już lepiej (a aż tyle czasu niemam niestety:/)

pozrdrawiam i dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze pare dni - proponuuje, żebyś postarał sie posłuchać jakis "słuchanek" z angielskiego; może masz jakieś płyty ze szkoły i pytania do nich?

Wiesz to pomoże oswoić się jeszcze troszkę z językiem. Na pewno nie zaszkodzi:)

Jeśli takowych płyt nie masz, to pooglądaj jakieś bajki lub filmy po angielsku na przykład na necie.

Najważniejsze to nie wpadać w panikę, tekstów słuchacie dwa razy więc jeśli zdarzy Ci się wyłączyć zawsze możesz to nadrobić;.

Przed puszczeniem tekstów weź trzy głębokie wdechy i postaraj się nie myśleć o niczym innym, o zadn ych problemach.

 

Powodzenia

napisz jak Ci poszło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×