Skocz do zawartości
Nerwica.com

Napady lęku


Emmaa

Rekomendowane odpowiedzi

Od najmłodszych lat denerwowałam się bez większego powodu. W gimnazjum przeżyłam jeden z najgorszych okresów w swoim życiu. Oprócz tego, że nie byłam tam lubiana mówiąc delikatnie, mówiono że prawdopodobnie mam tętniaka. Na badania musiałam długo czekać (długie kolejki) przez co zamartwiałam się cały czas. Do tego towarzyszyły mi objawy które sugerowały, że to prawda. Kiedy w końcu okazało się, że wyniki są dobre na pewien czas byłam spokojna. W liceum też mi było ciężko, a do tego miałam problem ze zgagą i innymi dolegliwościami. Znowu bałam się że coś poważnego mi dolega. Zlecono mi gastroskopię. Okazało się także, że jestem zdrowa. W międzyczasie z powodu szmeru na sercu były kolejne badania i kolejne zamartwianie. Niedawno poszłam na studia. Mam napady lęku, przyspieszone bicie serca, nie mam apetytu, znów czuję strach. Ciężko mi jest się uspokoić a tak zależy mi na studiach. Do tego nie chce nikogo zawieść. Boję się znów że coś mi dolega. Próbuje sobie wmówić że przecież już miałam tyle badań które nic nie wykazały. Jednak wtedy myślę że to było parę lat temu i coś mogło się zmienić. Jak sobie z tym poradzić? 

Edytowane przez Emmaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×