Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zainteresowanie mojej dziewczyny Michele Morrone ("365 dni")


johnn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

moja dziewczyna zainteresowała się postacią Massimo, w którą wcielił się Michele  Morrone. W moim przekonaniu to zainteresowanie przekracza zwykłe zainteresowanie. Rozmawiałem o tym z moją dziewczyną ale tylko się poróżniliśmy. Nie wiem czy przesadzam. Moja dziewczyna powiedziała, że czuje się osamotniona w swoim zainteresowaniu i nie będzie przekazywać mi informacji o MM. Ja czuję się zazdrosny (powiedziałem jej to). Stwierdziła, że to jest chorobliwa zazdrość. Mam wątpliwości czy ma rację. Dodam, że nie zniechęcam jej do tego zainteresowania.  Proszę o komentarz w szczególności kobiety:)

Poniżej podaje krótki spisz działań jakie podjęła moja dziewczyna:

 

  • Obejrzała dwa zwiastuny z filmem "365 dni" na youtube,
  • Chciała kupić płytę muzyczną z Michele  Morrone (wczoraj mnie poinformowała, że tego nie zrobi, być może względy finansowe odgrywają tu jakąś rolę),
  • Zapisała się do kilki grup fanowskich na facebooku,
  • Utworzyła konto na instagramie aby obserwować MM i inne osoby (w tym aktorów z filmu 365 dni)
  • Chciała wybrać się na koncert MM 1 marca w Warszawie ale nie zdążyła kupić biletu. Zamierza wybrać się na następny koncert o ile zostanie zorganizowany,
  • Chciała rozpocząć naukę angielskiego aby móc porozmawiać z MM bez pośredników i trudności (obecnie straciła ochotę, jak sama twierdzi moje zastrzeżenia ją zniechęciły),
  • Chce  się z nim spotkać na żywo jak kobieta z mężczyzną (Dla mnie to oznacza randkę dla niej po prostu spotkanie),
  • Podoba się jej,
  • Razem obejrzeliśmy film "365 dni",
  • Pisuje na facebooku z amerykanką, która także jest zainteresowana MM. To jest samotna mama.
  • Na facebooku pytała czy jest samotny lub chwaliła za wygląd:(

 

Ze względu na mój wygląd (zwykła szczupła sylwetka) i problemy umysłowe (moje diagnozy fobia, zaburzenia schizotypowe, specyficzne zaburzenia osobowości) nie ma szans z MM:(

Liczę na pomocne komentarze:)

 

Miłego dnia:)

johnn

 

PS. Mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni dział na takie zapytanie.   

 

 

Edytowane przez johnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, johnn napisał:

29 lat

Zachowanie jak u nastolatki a nie prawie 30 latki. Filmu nie oglądałem ale akurat wczoraj przypadkiem widziałem recenzje na youtube i podobno ten film to jakiś straszny gniot przy którym "Zenek" to arcydzieło. Aktor na pewno podoba się kobietom zwłaszcza z północy: męski , dobrze zbudowany, typ śniadego amanta. Ale żeby ubzdurać sobie że się z nim spotka, ba że stworzy się nim związek a o tym marzy chyba ta dziewczyna to trzeba mieć coś nie po kolei w głowie. Ktoś nie potrafi odróżnić rzeczywistości od fantazji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×