Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy po lekach od psychiatry może się coś stać?


Znerwicowany98

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przychodze do was z pewnym pytaniem :) 

A więc, mam natretne mysli ogolnie często myśle o tym że mógłbym stracić kontrole, mam zmiany nastroju ( takie depresyjne )

No i ogólnie bardzo dużo głupot :/

Ogólnie przed cala sytuacją często mowiłem ze chce sie zabić chociaż nie chciałem tego zrobić, w sumie takie wołanie o pomoc ludzi..

No i teraz wpadła ta nerwica i mam pytanko, czy jeśli miałbym natretne myśli ale pozbyłbym się tego lęku przez przyjmowanie tabletek od psychiatry ( antydepresantow )

Może stać się taka sytuacja w której po prostu nie będe czół lęku przed tym co myśle i moge zrobic krzywde komuś lub sobie?

Strasznie mnie to męczy, nie miałem nigdy prób samobójczych ale natłok myśli bywa męczący.

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki mają na celu Ciebie wyciszyć. Tez zmagam sie z nerwica natręctw myślowych i zaczęłam brać leki. Nerwica natręctw to jedna wielka cholera, wiem cos o tym... pamiętaj, ze nie zrobisz nikomu krzywdy ani sobie, bo w nerwicy natręctw myślowych o to chodzi. Ty tylko MYSLISZ, ze mógłbyś cos zrobic i ogarnia Ciebie lęk przed tym, ale nie odnotowano jeszcze nigdy przypadku, ze ktoś wyrządził komuś krzywdę. Tym sie różni nerwica natręctw myślowych od psychozy (tutaj robisz tak jak myslisz). Jak chcesz to możemy porozmawiać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2020 o 22:41, Znerwicowany98 napisał:

Cześć, przychodze do was z pewnym pytaniem 🙂

A więc, mam natretne mysli ogolnie często myśle o tym że mógłbym stracić kontrole, mam zmiany nastroju ( takie depresyjne )

No i ogólnie bardzo dużo głupot 😕

Ogólnie przed cala sytuacją często mowiłem ze chce sie zabić chociaż nie chciałem tego zrobić, w sumie takie wołanie o pomoc ludzi..

No i teraz wpadła ta nerwica i mam pytanko, czy jeśli miałbym natretne myśli ale pozbyłbym się tego lęku przez przyjmowanie tabletek od psychiatry ( antydepresantow )

Może stać się taka sytuacja w której po prostu nie będe czół lęku przed tym co myśle i moge zrobic krzywde komuś lub sobie?

Strasznie mnie to męczy, nie miałem nigdy prób samobójczych ale natłok myśli bywa męczący.

Pozdrawiam

 

 

Tak, leki na nerwice wyciszą Twoje uczucia przez to będziesz miał mniej obsesyjnych myśli. Ale tu należy pracować nad Twoimi, błędnymi przekonaniami, które są spowodowane (nerwicą natręctw). Tak naprawdę nikomu nie zrobisz krzywdy... to są tylko myśli. One wywołują u Ciebie jeszcze większy lęk co w konsekwencji przynosi jeszcze więcej tych myśli. Depresja jest normalna w takim przypadku, bo jeśli czujesz się źle psychicznie to tracisz radość z wszystkiego. Masz myśli samobójcze, więc powiedź rodzicom że musisz iść do psychologa... albo sam udaj się do Poradni Zdrowia Psychicznego przy szpitalu. Musisz pracować nad sobą razem z psychologiem.

Dobrze, że jesteś świadomy myśli które są dziwne i nie przyjemne... to plus, bo już wiesz że to jest spowodowane chorobą a nie są Twoim naturalnym funkcjonowaniem.

 

Pozdrawiam i walcz o siebie.. nigdy się nie poddawaj :-)

 

 

W dniu 16.02.2020 o 22:41, Znerwicowany98 napisał:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×