Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć forumowicze


sandy_

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Heledore napisał:

@sandy_ witaj na forum ;) Co Cię do nas sprowadza? Opowiedz coś o sobie.

Coś o sobie...ślązaczka, mężatka po 30stce, depresantka od lat. Problemy typowe dla tych którym choroba dokucza długi czas ale w mniejszym stopniu. Plus życie połamane na drobne kawałeczki. A ty Heledore, z czym tutaj jesteś ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @agat 7 🙂 i ja też zapraszam jak będziesz chciała pogadać.@Heledore tak, ale nie lubię myśleć o sobie jak o pojemniczku na leki. Nie lubię sprowadzać ludzi do organizmów którym trzeba wyregulować i uzupełnić, chociaż od lat jestem tak uczona. Chociaż wiem że w wielu przypadkach tak właśnie jest i  dobrze że jest to takie skuteczne. Ale z natury nie jestem naukowcem,  taki światopogląd  do mnie nie przemawia. CHAD to zawsze nietuzinkowi ludzie, co czytam jakąś biografię wybitnego człowieka to okazuje się że chorował na CHAD. Ostatnio: Jeremi Przybora, najpiękniejsza polszczyzna w powojennej Polsce🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć @horror_iluzji, cześć @utrapienie. Muzyka dobra na wszystko - nostalgiczna z młodości wczesnej czy dalszej, która przenosi na chwilę do starych dobrych czasów. Albo swing, retro i jazzy żeby zrobić sobie mikro klubokawiarnię, albo szlagiery z radyjka żeby było swojsko i przyjemnie po dawnemu. Wszystko co pokieruje ten rozklekotany wóz na dobrą drogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×