Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trochę się pogubiłam...


Zaburzona94

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę - nie oceniajcie mnie..

Mam zaburzenia osobowości i depresje nawracającą.

2 tyg. temu byłam u lekarza,skonsultować się w pewnej kwestii gdyż z dnia na dzień spadam coraz bardziej w dół. Tydzień temu jednak przestałam brać leki.. No i wiadomo - lecę jeszcze szybciej w dół. Dzisiaj pierwszy raz od tygodnia wyszłam z domu żeby spotkać się z przyjaciółką. Czuję się fatalnie - mam wrażenie że wszyscy mnie obserują i oceniają. W środę mam lekarza. Chcę nadal być z nim szczera ale boję się. 11.02 mam kwalifikacje na terapię półroczną w Warszawie. Zastanawiam się czy nie przełożyć tego. Mam wrażenie że w takim stanie i tak mnie nie przyjmą. Pogubiłam się. Straciłam sens leczenia.Było dobrze przez kilka msc, - pracowałam,żyłam pełną piersią. Od września jest porażka. Nie piotrafię się podnieść. Coraz częściej mam myśli s.. ;(

Nie wiem jak to ogarnąć..  Nie widzę sensu w lekach. Terapii się nie boję. Bardziej jest strach przed szczerością przy lekarzu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie martw się, tutaj nikt Cię nie będzie oceniać.

 

Nie myślałaś by iść do szpitala? Tam by cię podbudowali, dobrali leki i mogłabyś uczęszczać na rozmowy z psychologiem, który by cię jakoś nakierował. Później mogłabyś pomyśleć o tej terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×