Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica uczucie bycia pijanym


Przemek1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam od 2 miesięcy problem wszystko zaczęło się od szumów usznych , uraz akustyczny wyszedł po audiometri , tydzień później wchodziłem w pracy na drabinie i nagle taki silny zawrot głowy który trzymał z 15 min bardzo się wystraszyłem pojechałem do lekarza który mówi ze nic się nie dzieje poważnego , zaczynam czytać na internecie ze to np może być jakiś guz albo coś w tym stylu z dnia na dzień coraz więcej czytałem , zaczynało mnie już tylko dopadać takie uczucie bycia pijanym jak by , jak leżę tego nie ma , śpię to również jest dobrze , ale nakręciłem się strasznie wiec badania krwi mocz itp wszystko ok , uspokoiło mnie to na kilka dni ale uczucie bycia pijanym dalej było wiec zrobiłem tomografie głowy która nic nie wykazała , ponownie audiometrie która tez wyszła dobrze doppler tętnic tez ok laryngolog tez mówi ze nic się z błędnikiem nie dzieje , wkoncu lekarz mówi żebym wybrał się do psychiatry który wypisał mi zoloft biorę go z afobanem od 8 dni jak na razie poprawy nie ma ale od 3 dni męczą mnie straszne nudności , ktoś coś może podpowiedzieć ? Wkrecilem sobie teraz tez nerwiaka słuchu bo te szumy i uczucie bycia pijanym ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialam problem z tym uczuciem - trwalo to z miesiac i poki co minelo (krew, rezonans, blednik itd. - wszystko ok).

Dalej nie wiem co mogloby byc przyczyna. Laryngolog zasugerowal jeszcze prolemy z kregoslupem szyjnym.

Ale wyglada na to, ze najbadziej prawdopodobna jest chyba nerwica 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×