Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uczucie obręczy wokół glowy


mikspa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy miał ktoś uczucie obręczy wokół głowy? Taki otępiały ucisk w skroniach, na czole lub z tylu głowy? Przy nerwicy, i wie jak go może złagodzić? Mecze się z nim od dwóch lat i nie wiem czy to ze ciagle o nim myśle go wywołuje ale jak nie myśleć jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mikspa napisał:

Czy miał ktoś uczucie obręczy wokół głowy? Taki otępiały ucisk w skroniach, na czole lub z tylu głowy? Przy nerwicy, i wie jak go może złagodzić? Mecze się z nim od dwóch lat i nie wiem czy to ze ciagle o nim myśle go wywołuje ale jak nie myśleć jak jest

Hej ja się lecze od lutego 2019 na nerwice i depresję pierw miałem taki ucisk wokół głowy że nie mogłem spać był tak silny to jest wywołane stresem.obecnie czasem mnie atakuje ale już nie cała głowę, to jest najgorsze ze jak się skupia na tym uwagę to przybiera na sile. Leczysz się? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest to jak najbardziej objaw nerwicowy. Jak z każdym, nie ma co z tym walczyć bo tylko się nasili. Zaakceptuj ten stan i za jakiś czas przejdzie. Ja na nerwicowe bóle głowy kupowałem validol - takie tabletki mentolowe do ssania. Była to chyba jedyna rzecz jaką dawała doraźna, chociaż chwilowa ulgę. Sproboj. Na pewno nie zaszkodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×