Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


picziklaki

Rekomendowane odpowiedzi

Przestań gadać ciągle o tym visual snow syndrom bo bardzo dużo ludzi to ma w tym ja i nie jest w żadnym stopniu wyniszczajace, już się przyzwyczaiłem do tego i tak nie ma wyjścia, gadasz trochę jak hipochondryk. Benzodiazepina jak każda inna więc zapewne sam znasz odpowiedź. 

Edytowane przez picziklaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, picziklaki napisał:

Przestań gadać ciągle o tym visual snow syndrom bo bardzo dużo ludzi to ma w tym ja i nie jest w żadnym stopniu wyniszczajace, już się przyzwyczaiłem do tego i tak nie ma wyjścia, gadasz trochę jak hipochondryk. Benzodiazepina jak każda inna więc zapewne sam znasz odpowiedź. 

Czlowieku ja mam cięzkie zaburzenia widzenia jestem niepelnosprawny . Mam kurzą ślepotę nie mogę wychodzić na slonce w nocy też.

Wiesz ile mam objawów? 

Poczytaj sobie.

http://visualsnowsyndrome.com/symptoms/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że wyniszczające nie nadarmo jest grupa Visual Snow i zrzesza ludzi z tym ciężkim schorzeniem. Jestem pewny że nie masz to nie VS i nie nie ma dużo ludzi.

Niestety niezrozumiesz tego bo niemasz pojecia .Co to jest Visual Snow Syndrom. Ludziom zniszczył życie, niektórzy popełnily samobójstwo.

Ten kto nie ma nie zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ,a skąd ty taki pewny że tego nie mam ? jak pisze,ze mam to mam.Każdy ma w różnym stopniu nasilone objawy ale charakterystycznym dla wszystkich jest snieg optyczny . Wszystko widzę spikselowane w szczególności po ciemku lub zamknięciu oczu. 

Edytowane przez picziklaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego mam niesamowity pisk w uszach nazywam to niemym krzykiem neuronów i powidoki więc na pewno nie z powodu tego masz stwierdzoną niepełnosprawność :)

 

,,Przydatna może okazać się psychoterapia metodą poznawczo-behawioralną, która pozwoli przyzwyczaić się do tego schorzenia i nauczyć się żyć z nim. Ważne jest również, żeby zdać sobie sprawę z fałszywości obiegowych opinii, które głoszą, że śnieg optyczny może prowadzić do ślepoty (nie odnotowano ani jednego takiego przypadku) lub ciężkich zaburzeń psychicznych. Większość chorych prowadzi zupełnie normalne życie. ''

Edytowane przez picziklaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego Visual Snow Syndrome to teraz się zorientowałem, że też to mam. :D Nasila się zwłaszcza jak się zdenerwuję. Nie jest tak silne jak na obrazku, który jest przedstawiony, ale myślę, że 1/3 natężenia to jest. Dodatkowo im jaśniej to jakieś robaczki sobie fruwają i takie tam... Ale nie jest to w żadnym stopniu uciążliwe. Jednak nie zamierzam wartościować niczyich problemów i Ciebię @picziklaki też proszę, żebyś przestał. To jest nie w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kofel napisał:

Dodatkowo im jaśniej to jakieś robaczki sobie fruwają i takie tam.

Też to mam, tak jakbyś widział "bakterie" pod mikroskopem, ostatnio się nasiliło, ale to są nitki kolagenowe, miałem 2 razy opiłek metalowy w tym oku i mi skalpelem lekarz w nim grzebał, to dlatego, patrząc na jasne tło w monitorze, albo w sufit, zasłonę, przelatują z góry na dół, mają zabawę, heh.... Proponuję zobaczyć ten artykuł :

https://buzz.gazeta.pl/buzz/7,156947,22770320,prawie-kazdy-widzi-te-dziwne-nitki-przed-oczami-czym-sa-te.html

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kofel napisał:

Odnośnie tego Visual Snow Syndrome to teraz się zorientowałem, że też to mam. :D Nasila się zwłaszcza jak się zdenerwuję. Nie jest tak silne jak na obrazku, który jest przedstawiony, ale myślę, że 1/3 natężenia to jest. Dodatkowo im jaśniej to jakieś robaczki sobie fruwają i takie tam... Ale nie jest to w żadnym stopniu uciążliwe. Jednak nie zamierzam wartościować niczyich problemów i Ciebię @picziklaki też proszę, żebyś przestał. To jest nie w porządku.

Ty rozumiesz. Ja mam tak jak na obrazku . Co do tych fruwających to męty innaczej floaters . Ja nie mam takich mam bardzo ciemne i zajmują mi 80 % widzenia 

Wyglądaja jak na tych filmikach 

 

 

 

 

 

https://youtu.be/WZ3l_5RJ1I4

 

Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, picziklaki napisał:

Ja bym powiedział ,że mam te 1600 obraz mam spikselowany ,a po zamknięciu oczu to biało jest.

Panowie , Panie ,

 załóżcie sobie nowy wątek o swoich " wizjach ocznych " a nie robicie burdelantos w dziale KLON (-;

 Rozumiem ,że temat Was kręci ,,, ale to nie w tym miejscu raczej ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×