Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lilith

Postanowienia na rok 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilith

Jak co roku zakładam temat o postanowieniach na kolejny rok.

Jak oceniacie rok 2019? Udało Wam się zrealizować chociaż część z postanowień na rok 2019?

Jakie macie postanowienia na 2020 rok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.12.2019 o 12:06, Lilith napisał:

Udało Wam się zrealizować chociaż część z postanowień na rok 2019?

Lilith, niestety nie miałem żadnego postanowienia na rok 2019.

W dniu 26.12.2019 o 12:06, Lilith napisał:

Jakie macie postanowienia na 2020 rok?

W tym roku chciałbym w ogóle nie jeść słodyczy (już od dłuższego czasu piję herbatę bez cukru), ale do tego trzeba bardzo silnej woli. Trzymajcie za mnie kciuki :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith
17 godzin temu, Harding napisał:

Trzymajcie za mnie kciuki :yeah:

Będziemy trzymać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Harding napisał:

W tym roku chciałbym w ogóle nie jeść słodyczy

a ja mam inny pomysł, bo twój jest raczej niewykonalny i kciuki nic nie dadzą ;) ale co powiesz na ograniczenie słodyczy do 1x w tygodniu? to jest chyba uczciwe i bardziej realne, w miarę jak się będziesz przyzwyczajał to coraz rzadziej, ale zacznij od 1x w tygodniu.

co do tematu, to nigdy nie robiłem żadnych postanowień bo to pic na wodę, próba zmian która przeważnie kończy się fiaskiem, brak determinacji ludzi napawa mnie śmiechem! :mrgreen:

nie potrzebuję oznajmiać komuś co mam "zamiar" zrobić, tylko to robię.

1873211831_nowyrok.jpg.a8e0bf4c6f95afc1ab5a48c80f25217f.jpg

takie tam z odmętów sieci! może przeterminowane, ale raczej nadal aktualne! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 2019 zrealizowałam ważny dla mnie plan, pomimo dużej liczby problemów i kryzysów. 

w 2020 chciałabym  połączyć obowiązki z przyjemnościami, nie zapominać o bliskich i rodzinie, ale też zrobić coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Początek roku 2019 był dla mnie ciężki, długa i bolesna rehabilitacja kolana po operacji. Potem na przełomie lutego i marca pobyt w psychiatryku, na szczęście krótki. Szybko postawili mnie na nogi. Za to na jesieni nowa praca - totalny sukces. Wreszcie zostałam zauważona i doceniona. Zapowiada się dłuższa współpraca na dobrych warunkach. Byle tylko zdrowie dopisało.

A co do postanowień na 2020 - postanawiam nie jeść mięsa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.12.2019 o 11:22, exodus! napisał:

a ja mam inny pomysł, bo twój jest raczej niewykonalny i kciuki nic nie dadzą ;) ale co powiesz na ograniczenie słodyczy do 1x w tygodniu? to jest chyba uczciwe i bardziej realne, w miarę jak się będziesz przyzwyczajał to coraz rzadziej, ale zacznij od 1x w tygodniu.

exodus!, przyznaję, że to całkiem niezły pomysł, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

schudnąć, regularnie ćwiczyć, ogółem wziąć się za siebie.

raz w tyg. słodycze to dobry pomysł np w sobotę albo w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jedzenie słodyczy raz w tygodniu jest dla słabych bab i mięczaków. Twardziele nie jedzą w ogóle słodyczy i żyją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chciałbym ,że ten Nowy ROK 2020 był jak ten utwór ,,,, wypierdoloooony w Kosmos na maxa w transss , potem przerwa - oddech -zorientownie się - i jedziem dalej na zaczarowanej latającej  patelni wyżej i wyżej i wyżej ,,,,,,amen.

Życzę Nowego Roku 2020 bez zdychania wszystkim Forumowiczom ///

postanowień nie mam żadnych , tylko życzenia .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jedyne czego bym bardzo chciał , to żeby nauczyć kąpać się w lodowatej wodzie ,systematycznie  , taki ala popierdolony Mors ,
 Mam bardzo blisko bardzo czyste jezioro , ale znając siebie raczej musiałbym zwariować jeszcze bardziej ale w manii , nie w depresji .
Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żebym się wyleczyła z zaburzeń odżywiania, bo mam wyrzuty sumienia, że jedzenie jest ważniejsze od wszystkiego innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
7 godzin temu, alone05 napisał:

Żebym się wyleczyła z zaburzeń odżywiania, bo mam wyrzuty sumienia, że jedzenie jest ważniejsze od wszystkiego innego.

mogę się podpisać pod Twoim życzeniem! być chociaż taką jak 5 lat temu! i zmobilizować się chociaż do fikania nogami przez 20 minut codziennie!

a do tego utrzymać mój ostatnio wprowadzony obyczaj nieczytania jakichkolwiek newsów z portali informacyjnych, zeby nie zapychać sobie głowy tym negatywnym g....m, i zając się swoimi pasjami, książkami, rysowaniem czymś twórczym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jakkolwiek to banalnie brzmi, i mimo że nigdy nie robiłem postanowień, to w tym roku zamierzam zrzucić trochę brzucha. Bo zaczynam wyglądać obleśnie po prostu. Żadnych tam rewolucji, ale mój plan dnia wygląda tak, że pracuję do późnego popołudnia, a nawet wieczora, przyjeżdżam do domu głodny i napycham się na noc. A brzuch rośnie. Poza tym na lekach samopoczucie jest lepsze, a to się objawia normalnym apetytem. Jak mam jazdy to o jedzeniu nie myślę, a wręcz nie mam na niego ochoty i wtedy chudnę. W ten sposób jednak odchudzać się nie chcę:-).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno a pierwszym miejscu postawie sobie cel do osiągnięcia. Nie ufać i nie poznawać żadnych nowych kobiet, nauczyłem się że jednak dzisiaj kobiety są fałszywe i to zwyczajne kurwy, materialistki. 

Po za tym chce zacząć znów czytać dużo książek, oglądać dobre filmy i może wrócę do mojej pasji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podjąć pracę na jakiejś portierni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 30.12.2019 o 14:41, z o.o. napisał:

A co do postanowień na 2020 - postanawiam nie jeść mięsa.

Powodzenia! Dziękuję w imieniu krówek i świnek ;)

U mnie 2019 rok był najgorszy w życiu. Nawrót nerwicy lękowej, myśli s., ciężkie epizody depresyjne, samookaleczenia, kilka miesięcy testowania leków i zmagania się z ubokami, pogarszający się stan zdrowia fizycznego a na koniec roku śmierć mamy, poprzedzona jej operacją, pobytem w szpitalu i użeraniem się z ojcem idiotą.

Pocieszam się, że gorzej być nie może. Ale w sumie może. Więc mam po prostu nadzieję, że ten rok mi nie da tak po dupie.

Co mi się udało? Przybrałam 10 kg na mięśniach, założyłam internetowy sklepik z koszulkami i kubkami, stuknęło mi 10 lat związku z partnerem. Przeczytałam 40 książek.

Niczego nie postanawiam, bo nie wierzę w postanowienia. Zmiany w życiu wprowadzam raczej niezależnie od kalendarza. 

Edytowane przez Aurora88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mam żadnych postanowień bo zawsze cieżko cokolwiek zrealizować wszystko przyjdzie na spontanie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Aurora88 krówek i świnek nie jem już od paru lat. Był tylko drób i ryby, ale teraz definitywnie z tym kończę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te biegnące gąski do ludzi na filmach sa urocze😁 

Chce nie dawać sie mojej hopohondrii w tym roku. Czeka mnie zabieg pod narkoza niedlugo i mam zamiar nie uciec. ( Lęk przed skutkami ubocznymi i alergia na leki) jesli to mi sie uda, osiagne absolutnie wszystko. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie w Nowym Roku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi