Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak sobie poradzić


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Loginn napisał:

@Miss Worldwide Ok, nie chcesz nie odpisuj. Jeżeli pokaze psychologowi twój pomysł czyli jeżeli chłopak będzie chciał sie spotkać to się nie spotykaj udawaj że nie masz czasu to nie wiem czy to pochwali bo to jest dopiero zachowanie 15latki. 

To lec jak bedzie sie chial spotkac w koncu jasnie pan. Niech wie, ze jestes na jego zawolanie. 😁 To jest zachowanie dojrzalej i inteligentej osoby hehe. 

(To co napisalas w tym poscie to jest chyba jeszcze mniejsza dojrzalosc niz 15 lat. Moj siostrzenic takie rozmowy prowadzi a ma 6 lat. Na serio masz problem i musisz cos z tym dzialac bo bedzie ci bardzo ciezko w zyciu. )

Do psychologa sie chodzi we wlasniej sprawie bo ma tobie pomoc a nie ludziom z forum. Ale jak chcesz sie zajmowac ze swoim.psychologiem ludzmi z forum to spoko. Pozniej napisz co powiedzial. Kazda wskazowka mi sie przyda 😁 Ja u swojego nie analizuje innych ludzi tylko siebie. Ale to twoj wybor. Ty zmieniaj wszystkich tylko nie siebie bo ty jestes super i to swiat ma sie zmienic a nie ty. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×