Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wellbutrin + Pregabalin+ Lamotrygina


PiotrekLondon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie czy ktos stosowal moze podobny mix lekow? Jesli tak to jakie mieliscie odczucia co do nich? 

 

Biore je na nerwice lękowa i depresje, no i mam tez non stop jakies dziwne akcje wizualne typu spowolnienie psychoruchowe i strasznie jaskrawo widze wszystkie swiatla (wielkie aureole wokol latarni np). 

 

Dodam ze Wellbutrin mial dodac energi i zwiekszyc checi do dzialania co tez zrobil, jednak pojawil sie nasilony niepokoj plus fobia spoleczna sie zdarza... nie zawsze ale zdecydowanie czesciej niz przed zaczeciem Wellbutrinu 150mg. Pregabalinu biore 2x150mg wedlug zalecen psychiatry mial on wytlumic ten lek co tez zrobil, nie jest to niestety to co bym oczekiwal dlatego od kilku dni dolaczylismy Lamitrin... 

 

Na SSRI zdecydowanie nie mam checi ze wzgledu na anorgazmie i inne atrakcje sexualne. Jak kazdy wie jest to wazne a szczegolnie gdy planuje sie dzieci:) Dodam ze bralem tez : Brintellix 20mg , Mirtor i to chyba jedyne ktore nie zaburzaly libido i reszty, byly jednak nieskuteczne a nawet pogorszyly moh stan.

 

W zanadrzu zostalo mi Trittico no i Moklar ktore aktualnie mam juz kupione w celu ewentualnej modyfikacji leczenia. Pierwsza opcja to dodanie do Wellbutrinu i Pregabalinu Trittico a druga odstawienie wszystkiego i wejscie na Moklar.

Ewentualnie zejscie na sama Pregabaline i Lamitrin a moze do tego jescze Trittico jak te dwa okazaly by sie za slabe. Kolejne co moge probowac podniesc Pregabaline do 450mg i to chyba tyle .

 

Jesli ktos ma jakies doswiadcznia z tymi lekami prosze o jakies info. Dzieki wielkie i pozdrowienia.

 

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×