Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia widzenia plus spadek energi


PiotrekLondon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie do forumowiczow. Czy moze ktos ma podobne objawy do moich i czy cokolwiek pomaga? 
 

Wiec tak gdzies od grudnia 2015 pojawily sie u mnie dziwne objawy takie jak: wrazliwosc na swiatlo, wszystkie swiatla widze rozmazane tak jakby z aureolami , przy jakis aktywnosciach ruchowych wymagajacyh sledzenia obiektow itd czuje jakby taki ucisk w glowie (jakby procesor nie dawal rady) , jak szybko rusze reka to widze podazajacy za nia cien, lekki snieg optyczny plus niewyrazne widzenie. No i totalny brak jakiejs motywacji do dzialania , tyle co mi sie chce po pracy robic to lezec i pachniec. Plus dodatkowo: szybkie bicie serca, niepokoj i jakiss natretne mysli praktycznie non stop... Czuje sie jakis zafiksowany , naprawde dziwnie. 

 

Dodam ze wszystkie badania jak MRI calego ciala z kontrastem, usg tarczycy watroby, doplery tetnic szyjnych i EEG tez zrobione. Kardiologicznie tez ok...Wiec raczej wszytsko wykluczylem. 

 

Aktualnie biore Wellbutrin150mg plus pregabaline 300mg, i Zoloft 50mg. 
Szukam zatem jakiejs porady moze ktos zna jakis lek ktory moze pomoc? Chetnie bym poczul sie jak kiedys 👍🏻👍🏻 
 

Z gory dzieki i pozdrowienia Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@angie1989

Hej. Wiesz co ja z czasem juz poprostu sie przyzwyczailem do tego wszystkiego. Rok nie bralem nic zadnych lekow i teraz stwierdzilem ze moze jednak warto cos sprobowac powalczyc z tymi dolegliwosciami. Wskoczylem na leki i planuje pozostac na nich przez najblizsze kilka miesiecy.

 

Jak mozesz mi tylko powiedziec co u Ciebie pomoglo sie tego pozbyc ? Czy moze samo przeszlo😉

 

Dzieki wielkie za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×