Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie chce żyć


Jarek921

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! 

 

Nie wiedziałem czy napisac w depresji, czy nerwicy. Mam przeczucie, że moje życie właśnie się skończyło. Mam 27 lat i jestem okropnie samotny. Wystarczyło by osoba, której nigdy nie widziałem na oczy, a znam tylko z mojej grupy napisała, że jestem dla niego ważny i mi pomoże i wziąłem na niego chwilówki, bo twierdził, że potrzebuje pilnie na lekarza i leki. To wszystko były kłamstwa.  Wziałem chwilówki mimo, że mam firmę. Teraz moi współpracownicy chcą mnie wywalić. Po prostu ich cierpliwość się skończyła, bo wcześniej powodowałem konflikty z nimi.  Wiele rzeczy, źle odbierałem ze względu na depresję i nerwicę. Oni sobie żartowali ze mnie, a ja to odbierałem jako atak. To wszystko moja wina, bo po liceum gdzie nabawiłem się depresji zamiast się leczyć przeleżałem trzy lata w łóżku. Straciłem kompletnie rozeznanie. Brak jakichkolwiek kontaktów z rówieśnikami. Do jutra musze spłacić 2070 kredytu, potem kolejne 1700. Sprawa jest na policji, ale wiemy ile to potrwa. Poza tym ja nie mam na to sił, a do tego to przecież moja wina. Tego, że jestem słaby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samotność, po prostu. Zwierzyłem się mu i wiedział jak mnie kupić pisząc, że potem pomoże mi. Nie spodziewałem się, że można tak komuś zniszczyć życie. No szukam osób, które mi pomogą i liczyłem, że on będzie kimś takim. Idę do szpitala zaraz na oddział całodobowy tak mnie ta sytuacja dobiła. Depresja od 8 lat, od kilku nerwica. Leczyłem się, brałem leki była poprawa i ta sytuacja znowu wszystko zniszczyła. 

 

Przez nerwicę prowokowałem wiele konfliktów z nimi i teraz zwietrzyli okazję, żeby mnie z interesu wysiudać, No trudna sytuacja strasznie i nie mam pojęcia co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×