Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne objawy - czy to moze byc depresja


willku

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od poczatku tego roku mecza mnie nie typowe objawy i nie wiem sobie za bardzo z tym poradzic. Mianowicie nawet mały wysiłek fizyczny tzn taki ktorey podniesie na chwile tetno powoduje u mnie jakies dziwne pobudzenie. Zdazało sie ze nie spałem 5 dni pod rząd i nawet i mi sie w dzien nie ziewnleo. O dziwo mialem w dzien energie do działania. Wiadomo po tych paru dniach zaczyna sie robic metlik w glowie i wtedy troche zaczyna to przypominac depresje albo beznadziejnosc z tego ze nie wiem co sie dzieje. Przez te dni zmeczenia fizycznego nie czuc ale psychiczne wychodzi po 3 dniach. Potem nagle zaczynam normalnie spac i samopoczucie wraca powiedzmy do normy ale gdzie z tylu glowy jest ze cos nie gra. Stało mi sie to 10 razy w tym roku i zawsze po wysilku fizycznym, nawet po sexie z dziewczyna (jak kiedys zasypialem od razy tak teraz leze cala noc pobudzony). Internista powiedzial zebym poszedl do psychiatry a on mi powiedzial zebym poszedl na badania bo o czyms takim nie slyszal. Wiec juz nie wiem co mam robic.

Po tym roku boje sie ze w koncu ta depresje bede mial z calej tej styuacj.

Mial ktos cos podonego ze nie mogl spac kilka dni z rzedu. Najdziewniejsze jest to ze jak jestem w tym stanie to leki nasenne typu Stilnox nie dzialaja, na 20 min mnie oglupiaja a potem czuje jakby wyrzut adrenialiny i jestem jeszcze bardziej pobudzony.

Nie mam jakis lekow i lubie chodzic miedzy ludzi, nie lubie siedziec w domu.

Ten stan przyszedl nagle i nie bylo zadnego silnego wydarzenia ktore by to moglo poprzedzic. Moze troche monotonia zycia i brak przyjemnosci.

Tylko dziwi mnie to ze element spuszczajacy ta bezsennosc (nawet przyjemny weekend z dziewczyna) albo ruch gdzie to jest zalecane przy depresji.

 

Jak ktos ma jakies pomysly albo ma podobna sytuacje to prosze o komentarze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi nie wygląda na chad bo nie mam jakiś maniakalnych napadów cały czas od długich lat zachowuje się tak samo, no może trochę jestem hipochondrykiem po jednej chorobie parę lat temu.

Po prostu wieczorem nie umie się wyłączyć nawet ja cały dzień coś robiłem i jestem zmęczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×