Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie kanały oglądacie obecnie na Youtube?


moti

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, ala1983 napisał:

Piosenek slucham najczesciej, najchetniej z lat 90, wtedy uswiadamiam sobie, w jakim syfie obecnie zyjemy, nie tylko pod wzgledem muzycznym...

Większość ludzi lubi muzykę ze swojego dzieciństwa, lat młodzieńczych i gdy ma 30, 40 lat współczesna muzyka wydaje mu się beznadziejna. Nie tylko muzyka ale filmy, seriale a nawet ludzie😊

A co do Youtube to oglądam politykę, programy podróżnicze, edukacyjne i dokumentalne.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2019 o 00:01, Psychoanalepsja_SS napisał:

SciFun, Astrofaza, Kurzgesagt, RealLifeLore i czasem inne edukacyjne kanały.

Mamy podobne zainteresowania 🙂 Też lubię Kurzgesagt. Nie znałam RealLifeLore. Żyjemy we wspaniałych czasach, kiedy wiedza jest ogólnie dostępna i nawet w postaci wideo, heh. Lubię jeszcze Tomasza Rożka (Sonda 2. Nauka. To Lubię).

Podobają mi się kanały, które mają raczej krótkie filmiki. Nat Geo Wild, BBC Earth, The School of Life, CGP Grey...

 

Carlosbueno, czy masz jakieś ulubione kanały podróżnicze? 

Ala1983, istotnie, jest wiele starych piosenek, które nadal cieszą ucho. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 21:29, ala1983 napisał:

Piosenek slucham najczesciej, najchetniej z lat 90, wtedy uswiadamiam sobie, w jakim syfie obecnie zyjemy, nie tylko pod wzgledem muzycznym...

chyba jesteś z 1983 roku, bo ja z tego samego roku i słucham na youtube piosenek z lat 90 i 2000, ale nowszych też niektórych słucham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie kanały z grami, niektórym może się to wydać dziwne, ale lubię oglądać, jak inni grają, czasem nawet bardziej niż gra samemu, bo nie musze wydawać kasy na kupno tych gier 🙂 Ostatnio oglądałem takie filmiki z gier Świt Aniołów, Total Battle , Tom Clancy . Ogólnie bardzo dobre, a by się zrelaksować

 

 

 

Edytowane przez Tata Gracz
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany oglądam obecnie regularnie właściwie tylko dwa - AstroLife [przede wszystkim dla live'ów z obserwacji nieba przez teleskop] i Astronarium. Zasubskrybowanych mam oczywiście o wiele więcej, ale spora część / większość z nich to pamiątki z czasów jedynie dość epizodycznej i krótkotrwałej fazy na dany temat [jak np. kanały makijażowe - wyjątkowo zabawna sprawa, bo nie maluję się nawet od wielkiego dzwonu :3]. Zdecydowanie pora na czystkę, skądinąd jednak nigdy nie byłam maniaczką YT.

Edytowane przez Shadowsun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×