Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siema wszystkim


Lokator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sie, bo tak wypada. Dziś kończe 29 lat. Biore leki na mocno nadwyrężony układ krwionośny, i leki na mózg. Który nie działa, jak powinien. Dzięki lekom, nie mam nerwicy jako takiej. Jakbym nie wział leków, to objawiłoby sie to wysokim ciśnieniem, szybkim pulsem, biciem tętnic w całym ciele. A jezeli chodzi o głowe, to jeszcze gorsza koncentracja, tzw brain fog, czyli zamglenie/zamulenie głowy. Na lekach mam ciężkie zamulenie, które nie pozwala mi sie zmotywować do czegokolwiek. Jedynie robie podstawy, czyli higienia, jakies wyjście do sklepu. Nic ponad to. 

 

Witam was serdecznie. Zamierzam sie udzielać, mam bagaż doświadczeń. Poza tym od jakiegoś czasu jestem mocnym samotnikiem. Czasem mi przykro z tego powodu, ale wierze, że słońce jeszcze wyjdzie za czarnych chmur. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lokator napisał:

Witam was serdecznie. Zamierzam sie udzielać, mam bagaż doświadczeń. Poza tym od jakiegoś czasu jestem mocnym samotnikiem. Czasem mi przykro z tego powodu, ale wierze, że słońce jeszcze wyjdzie za czarnych chmur. Pozdrawiam 

Cześć 🙂 Super, jeśli będziesz się udzielać, mam nadzieję że odnajdziesz się na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj cześć, ja wczoraj też miałam urodziny, życzę wszystkiego dobrego, 

To jest bardzo fajne forum, pomaga przetrwać trudne chwile w tym szaleństwie zwariowanego życia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×