Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam znajomych mam 28 lat


Pan Brokuł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam 28 lat, jestem facetem i poznam ciekawych ludzi. Potrzebuję kogoś poznać fajnego. Mam trochę problemów które pochodzą z dzieciństwa między innymi przy ludziach odczuwam dyskomfort, szczególnie w zatłoczonych miejscach, boję się odrzucenia to na pewno. Jestem bardzo spokojny, lubię zdrowo zjeść. Najbardziej w życiu brakuje mi bliskiej osoby, kogoś z kim można swobodnie pogadać, kogoś do kogo można się przytulić, kogoś komu zaufam. Dodam że mocno wczuwam się w stany innych osób, tak jak gdyby przejmuje część osobowości innych osób. Dlatego mile widziane spokojne osoby, przy osobach gwałtownych, porywczych, z silną energią nie czuję się najlepiej. Przy osobach spokojnych, opanowanych, cichych czuję się wspaniale (choć nie zawsze, to zależy od danej osoby). Byłoby miło poznać kogoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2019 o 22:04, Pan Brokuł napisał:

Hej, mam 28 lat, jestem facetem i poznam ciekawych ludzi. Potrzebuję kogoś poznać fajnego. Mam trochę problemów które pochodzą z dzieciństwa między innymi przy ludziach odczuwam dyskomfort, szczególnie w zatłoczonych miejscach, boję się odrzucenia to na pewno. Jestem bardzo spokojny, lubię zdrowo zjeść. Najbardziej w życiu brakuje mi bliskiej osoby, kogoś z kim można swobodnie pogadać, kogoś do kogo można się przytulić, kogoś komu zaufam. Dodam że mocno wczuwam się w stany innych osób, tak jak gdyby przejmuje część osobowości innych osób. Dlatego mile widziane spokojne osoby, przy osobach gwałtownych, porywczych, z silną energią nie czuję się najlepiej. Przy osobach spokojnych, opanowanych, cichych czuję się wspaniale (choć nie zawsze, to zależy od danej osoby). Byłoby miło poznać kogoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać.

Hej, jak coś, to czasem mógłbym chyba popisać, choć ostatnio mało mam czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 28 lat i nie mam znajomych. Mi też ewidentnie brakuje kogoś, ale tym kimś jest po prostu żona (którą można byłoby przytulić, pocałować, pogłaskać, spać z nią w jednym łóżku, szczególnie można byłoby spłodzić potomstwo), nie mam zbytniej potrzeby posiadania znajomych, przyjaciół czy nawet tylko dziewczyny. Lubię ładne stworzenia takie jak piękne kobiety, koty, wiewiórki, króliki. Najbardziej może mnie poruszać część wizerunków Dziewicy Maryi - jest taka czysta i pokorna, a przy tym fizycznie piękna bez atrakcyjności seksualnej, wyjątkowo słodka Niewiasta, Matka dla każdego człowieka. Obecnie chodzę na oddział dzienny i dzięki temu mam trochę zajęcia. Jestem bardzo poważnie zaburzony, przez cztery lata miałem rentę socjalną z powodów psychicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×