Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uciskające bóle głowy


ms99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pewnie był już taki temat, ale jakoś nie mogłem znaleźć. Mam problemy z głową, otóż miewam momenty kiedy mi się robi słabo ( najczęściej jak chodzę ) miewam codzienne uciski w skroniach przez co czuje dyskomfort , do tego dochodzą ,,zmęczone” oczy , tak jakby szczypią. Mam wrażenie jakbym widział inaczej , ale nie mam zamazanego obrazu ani nic takiego .. dodam , ze nosze okulary i nie byłem spory czas na kontroli .. ale w tym raczej nie leży problem .. Czy miał ktoś podobne dolegliwości ? Nie mam nudności , ani nie zwracam ( co byłoby możliwe przy guzie mózgu ) często też mam problemy z wzięciem głębokiego oddechu , oraz uczucie zamierania serca ( wieczorem bije mocniej niż z rana ) miałem kilka ekg i nic nie wykazało, czy powinnam odwiedzić neurologa i zrobić tk lub rezonans ? Dodam  ze, mam 20 lat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mialam podobne objawy, jak sie okazalo po wykonaniu tomografii i reszty badan, byla to zwykla nerwicowa hipochondria ;) Polecam wybrac sie na badania dla swietego spokoju, moje objawy przeszly, kiedy dowiedzialam sie od lekarza, ze wszystko jest ok. Trzymaj sie! 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, znerwicowanaaaa napisał:

Czesc, mialam podobne objawy, jak sie okazalo po wykonaniu tomografii i reszty badan, byla to zwykla nerwicowa hipochondria ;) Polecam wybrac sie na badania dla swietego spokoju, moje objawy przeszly, kiedy dowiedzialam sie od lekarza, ze wszystko jest ok. Trzymaj sie! 🙂 

Cześć, właśnie z 4 lata temu, też miałem podobne objawy , i byłem niemal pewny że, mam jakiegoś guza lub coś w mózgu.. przeszło również po tomografii, myśle że to znowu ta zasrana nerwica.. raczej się przejdę do neurologa dla świętego spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ms99 napisał:

Cześć, właśnie z 4 lata temu, też miałem podobne objawy , i byłem niemal pewny że, mam jakiegoś guza lub coś w mózgu.. przeszło również po tomografii, myśle że to znowu ta zasrana nerwica.. raczej się przejdę do neurologa dla świętego spokoju.

Ja tak wlasnie zrobilam, wybralam sie do neurologa, pozniej na tomografie i wszystko przeszlo, a tak jak Ty bylam przekonana, ze mam guza mozgu i wszystko co najgorsze... 😓 ale takie wlasnie “uroki” nerwicy lekowej. Dlatego warto to sprawdzic 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×