Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bupropon. Jak to z nim jest.


Centek1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Choruje od długiego czasu na nerwicę lękową. Nie chce się rozpisywać na swój temat, choruje i już :-) brałem sporo SSRI i po wszystkich kłopot z seksem i potliwość.... Każdy kto brał SSRI wie o czym mówię. 

Do rzeczy. 

Jak to jest z tym buproponem? Zamierzam poprosić moją psychiatrę o ten lek. Ale jak to jest z lękami po nim? Czy on się nadaje do leczenia nerwicy lękowej? Brał to ktoś? Podobno wzmaga lęki, prawda to? Mam też anhedonie po kuracji gównem (SSRI) które robi z mózgu zombie... Taka lobotomia w pigułce. Bupropon działa na anhedonie. Pozdrawiam wszystkich i dzięki z góry za odpowiedzi;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2019 o 20:48, Centek1988 napisał:

Witam. Choruje od długiego czasu na nerwicę lękową. Nie chce się rozpisywać na swój temat, choruje i już 🙂 brałem sporo SSRI i po wszystkich kłopot z seksem i potliwość.... Każdy kto brał SSRI wie o czym mówię. 

Do rzeczy. 

Jak to jest z tym buproponem? Zamierzam poprosić moją psychiatrę o ten lek. Ale jak to jest z lękami po nim? Czy on się nadaje do leczenia nerwicy lękowej? Brał to ktoś? Podobno wzmaga lęki, prawda to? Mam też anhedonie po kuracji gównem (SSRI) które robi z mózgu zombie... Taka lobotomia w pigułce. Bupropon działa na anhedonie. Pozdrawiam wszystkich i dzięki z góry za odpowiedzi;-)

Sam nie mam doświadczeń, ale odsyłam do stosownego tematu:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2019 o 20:48, Centek1988 napisał:

Witam. Choruje od długiego czasu na nerwicę lękową. Nie chce się rozpisywać na swój temat, choruje i już 🙂 brałem sporo SSRI i po wszystkich kłopot z seksem i potliwość.... Każdy kto brał SSRI wie o czym mówię. 

Do rzeczy. 

Jak to jest z tym buproponem? Zamierzam poprosić moją psychiatrę o ten lek. Ale jak to jest z lękami po nim? Czy on się nadaje do leczenia nerwicy lękowej? Brał to ktoś? Podobno wzmaga lęki, prawda to? Mam też anhedonie po kuracji gównem (SSRI) które robi z mózgu zombie... Taka lobotomia w pigułce. Bupropon działa na anhedonie. Pozdrawiam wszystkich i dzięki z góry za odpowiedzi;-)

Co prawda nie odpowiem Ci na pytanie z bupopropem, ale odniosę się do SSRI. Zgodzę się z Tobą ze po nich jest mniejsza ochota na seks sam tego doświadczyłem, jednak przy dawce 5 mg (połowa dawki podstawowej) u mnie jest już Ok. 
 

Jakie dawki brałeś tego ze zrobiło z Ciebie zombie? Wiem ze każdy ma swoje odczucia ale bierz pod uwagę ze są tu osoby które to czytają i mogą wyciągnąć wnioski. 
 

czy chodzisz na psychoterapię ? 
dodam ze jestem tutaj na forum z podobnych dolegliwości do Ciebie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×