Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Jesienna aura i samopoczucie

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham zimę za to, że mogę morsować i cieszyć się kompielami w jeziorze w środku grudnia czy stycznia. Dzięki temu w ogóle nie choruje. 

Kocham jesień za wyjątkową aurę której mi dostarcza, za ten wielokolorowy dywan z liści pokrywający każdy skwer. I za góry, które jesienią wyglądają jak żywy obraz namalowany boską ręką. 

Lato, czas turboładowania witaminą D, tak jak uwielbiam kąpiele zimą, tak latem jeszcze bardziej. To czas aktywności, nowych relacji, spania bez kołdry i na golasa, oraz hodowania pomidorów na parepcie. Fantastyczny okres

Wiosna, czas przebudzenia, świeżej energii, nowych pomysłów i inspiracji, uwielbiam.

Edytowane przez BELFEGOR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też lubię to, że w Polsce są pory roku.

Miałem gdzieś taką książkę z jakichś lat 70 o porach roku, w dwóch tomach w sztywnych oprawkach.

Zimno za zimne.

Ciepło za ciepłe. 

A letniej temperatury się nie odczuwa, bo zbyt neutralna. Też źle. :P

Zauważyłem, że latem lubię mieć gorąco w domu. Natomiast latem najchętniej odpaliłbym klimatyzację i miał mroźno. Jakby liczyło się tylko poczucie, że w domu jest lepiej niż na dworze. Pamiętam, że w dzieciństwie lubiłem grę Gothic. Zawsze miło było się kryć w zamku. Jedynym bastionie bezpieczeństwa na całej mapie, gdzie nie było żadnych zagrożeń. 

Lubię zimą patrzeć na różne kobiece kreacje zimowe. Kolorowe szaliki, fikuśne czapeczki. Krótkie i dłuższe płaszczyki i kurtki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi