Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Heledore

"Nie świruj, idź na wybory"

Rekomendowane odpowiedzi

No i jeszcze te (za przeproszeniem) ciapuchy.

Obecnie masowo jeżdżą do Syrii na urlop. Odpocząć trzeba w końcu nie. Potem z powrotem do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, wiejskifilozof napisał:

A kto dziś dzwoni do Banasia ? Owszem,ma program.Ale na Swaroga jaki.Straszny.

Wiesz, ja nie mam pojęcia o czym mówisz, bo dziś pierwszy raz od kilku lat włączyłem telewizor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, kasztaniarz napisał:

Pis ma tą zaletę, że ma program. (...)

Odebranie hajsu jednym i oddanie go innym to nie jest program.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, z o.o. napisał:

Gdyby tuśku tuśku lub jakakolwiek z obecnych na scenie politycznej opcji rządziła, to nie byłoby czego odbierać. Tyle wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, jak uważasz. Ja nie piszę tutaj, żeby kogokolwiek przekonywać do swojej racji. Miłego wieczoru. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mojej psychiki Konfederacja przesadza w inną stronę co Lewica. Nie popieram seksualności, ale poglądy Korwina też jawią się jako niedopuszczalne (np. że kobiety powinny zarabiać mniej niż mężczyźni).

PiS ma ode mnie solidną burę za trzynastki i czternastki. Może jak nie będzie mieć większości to te durne projekty dawania dodatkowych pieniędzy emerytom i rencistom nie przejdą. Można podwyższyć emerytury (zwłaszcza te najniższe) zamiast dawać trzynastki, skandaliczne jest to, że nie ma pomocy dla osób upośledzonych finansowo i zawodowo, które nie mają renty czy emerytury. Dla mnie 500 zł miesięcznie to bardzo dużo i boję się, że od przyszłego miesiąca nawet tego mieć nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, z o.o. napisał:

OK, jak uważasz. Ja nie piszę tutaj, żeby kogokolwiek przekonywać do swojej racji. Miłego wieczoru. 🙂

Mówi się, że ten kto chce zdobyć mądrość woli być pouczanym, niż sam pouczać (a moja głupota jest nieskończona :)). Także sorry i miłego wieczoru :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj rozmawiałem z psychologiem czy psychoterapeutą i poruszyłem temat renty, która w tym miesiącu mi się kończy. Myślę, że doradzano mi podczas tej rozmowy, abym nie głosował na PiS. Czy przekreślać tę partię ze względu na dawanie mnóstwa pieniędzy emerytom i rencistom, a nie niepełnosprawnym bez renty czy emerytury? Stwierdzono, że PiS nie pomaga niepełnosprawnym (czy coś podobnego), niestety muszę się z tym zgodzić (podwyższenie renty socjalnej, pewne udogodnienia dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności i 500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji to według mojej psychiki nie to, co powinno być priorytetem przy pomocy niepełnosprawnym). Mogę myśleć, że niezagłosowanie na PiS będzie grzechem, że w ten sposób pomoże się siłom takim jak Lewica czy Koalicja Obywatelska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, z o.o. napisał:

Zuch dziewcz

16 godzin temu, kasztaniarz napisał:

Wiesz, ja nie mam pojęcia o czym mówisz, bo dziś pierwszy raz od kilku lat włączyłem telewizor

yna ,brawo

P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, wiejskifilozof napisał:

Nazizm kroczy .Na Węgrzech jest Radio Wolna Europa .Czas na Polskę.

Od 4 lat słyszę o tym nazizmie, że "wolnych" ludzi pozamykają w wiezieniu a obcokrajowców wybiją ale jakoś nikogo nie posadzili a emigrantów przybywa z roku na rok.   Ten nazizm, faszyzm jest tylko w głowie lewackich idiotów, bo wg nich każdy kto nie jest lewakiem jest nazistą, faszystą, rasistą itd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wiejskifilozof napisał:

Nazizm kroczy .Na Węgrzech jest Radio Wolna Europa .Czas na Polskę.

" Nazizm kroczy ",,, a Ty pewnie ze swoim swarogiem w pierwszym rzędzie owego pochodu .

Czas na Polskę ,,, mianował bym Ciebie szefem tej rozgłośni , miałbyś szansę sie wybić , a nie marnujesz się na Forum dla rozpier---dolonych psychicznie .

Lepiej napisz jak tam z babkami u Ciebie ,,, ciekawiej będzie (-;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boję się,  że ZUS uzna mnie za częściowo niezdolnego do pracy i moja rodzina straci ok. 10 - 12 tys. zł w ciągu roku. Dlaczego nie pomaga się tym, którzy mają szczególne problemy z zarabianiem pieniędzy? Niepełnosprawni to nie tylko ci, którzy muszą poruszać się na wózku inwalidzkim. Myślę, że największą grupą osób z niepełnosprawnościami mogą być cierpiący na różnego rodzaju zaburzenia psychiczne. Co z tego, że mam wyższe wykształcenie, jak w ogóle nie przekłada się to na zarobki? Gdybym miał pracę przy sprzątaniu toalet za najniższą krajową, na umowie o pracę dzięki orzeczeniu o schorzeniu specjalnym, to byłby dla mnie sukces zawodowy. 

Mogę myśleć, że ci, którzy odpowiadają za trzynastki i czternastki, pójdą za ich rozdawanie do piekła. Takich osób jak ja w Polsce może być ok. 2 miliony (upośledzonych zawodowo, których renta stoi pod znakiem zapytania).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za dużo Gazety Polskiej,i TVP.PIS pewnie wygra,a to oznacza,Dalsze niszczenie państwa.Biedna nasza ojczyzna.Którą Kaczyński napadł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Którą Kaczyński napadł.

Widzę że przedwyborcza gorączka Cie dopadła, najpierw naziści teraz Kaczyński najeźdźca. Najgorsze jest to że młodzi ludzie nie znający historii słuchający POwsko TVNowskich wypocin będą myśleli że prawdziwi niemieccy naziści byli tacy  jak dzisiejsze PiS, bo wg nich  nie ma różnicy miedzy zbrodniami niemieckiego faszyzmu a działalnością PiS czy miedzy Kaczyńskim a Hitlerem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ważne spoty, ważne aby iść na wybory i zagłosować. Ja chcę zobaczyć frekwencję podczas tych wyborów. Tylko wtedy wynik będzie miarodajną odpowiedzią czego oczekuje "suweren" ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.10.2019 o 22:33, take napisał:

Mogę myśleć, że niezagłosowanie na PiS będzie grzechem, że w ten sposób pomoże się siłom takim jak Lewica czy Koalicja Obywatelska.

kto-nie-zaglosuje-na-pis-ten-pojdzie-do-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie idę na wybory. Do wyboru są dwie bandy, rządząca-pis lub opozycja-po. Jedna banda drugiej warta. Ceny w ostatnim roku dużo wzrosły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, carlosbueno napisał:
17 godzin temu, wiejskifilozof napisał:

Którą Kaczyński napadł.

Widzę że przedwyborcza gorączka Cie dopadła, najpierw naziści teraz Kaczyński najeźdźca. Najgorsze jest to że młodzi ludzie nie znający historii słuchający POwsko TVNowskich wypocin będą myśleli że prawdziwi niemieccy naziści byli tacy  jak dzisiejsze PiS, bo wg nich  nie ma różnicy miedzy zbrodniami niemieckiego faszyzmu a działalnością PiS czy miedzy Kaczyńskim a Hitlerem. 

Carlos , nie przejmowałbym się tezami  Wiejskiego Filozofa . Z Niego taki patriota jak z koziej dupy ,,, itd .

Z tego co wcześniej pisał ( a pisał to z niekłamaną radością ) stwierdzono u Niego schizofrenię .

Swaróg  i cała reszta Jego prywatnego neopogaństwa świadczy ,że" poza tym wszyscy zdrowi ".

Każdy oczywiście ma prawo do własnego zdania ,,, ale jak ktoś na Forum będzie przykładowo twierdził ,że pederastia jest  odmiennością seksualną na równi ze związkiem dorosłej kobiety i mężczyzny , to odpowiem takiemu pierdoooolonemu zboczujchowi ,że jak ma za mało seksu to  przykładowo w zakładach karnym wygłodniałe żuliki przeczyszczą mi kichę stolcową ,że na długo będzie miał dość wszelkiego seksualizmu . 

Niech żyje PREZES , a nawet Prezesowa (-;

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, take napisał:

Boję się,  że ZUS uzna mnie za częściowo niezdolnego do pracy i moja rodzina straci ok. 10 - 12 tys. zł w ciągu roku

Take , a nie boisz sie ,że dziś jeszcze może Cię przejechać samochód i dalszą koleją rzeczy za tydzień będą szamać Cię robaki ?

A to takie same strachy, dokładnie ,,,,tylko ten pierwszy , którego sie obawiasz trafia w Twój czuły punkt i stąd zbytnia troska i lęk ,że bez tych 12 tysięcy przymrzesz głodem , nie starczy na telefon i zamiast obiadów ze schabowym będzie biała kiełbasa etc cd. mocno osadzonych lęków .

Są ludzie , którzy boja się jeżdzić winadami najbardziej na świecie , inni boja się zarazków , których miliardy .

Spróbuj spojrzeć na to tak ,że jeszcze nikt Ci nic nie zabrał i owe " zabieranie " to tylko twoja mantra , niezależnie kto rządzi .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi