Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Heledore

"Nie świruj, idź na wybory"

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Słyszeliście o tej kampanii? Widzieliście spoty reklamowe? Co o niej sądzicie? Czy rzeczywiście, tak jak trąbią media- czujecie się tym upokorzeni, dotknięci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Heledore napisał:

No właśnie. Słyszeliście o tej kampanii? Widzieliście spoty reklamowe? Co o niej sądzicie? Czy rzeczywiście, tak jak trąbią media- czujecie się tym upokorzeni, dotknięci?

Słyszałem o niej i widziałem spoty. Bezpośrednio może nie jestem oburzony bo nie jestem chory psychicznie co najwyżej zaburzony. Ale jestem wkurzony na tych kretyńskich aktorów którzy wiążą jakieś wygłupy, udawanie świra z chodzeniem/ nie chodzeniem  na wybory, co to ma wspólnego,  nie rozumiem tej logiki . No ale czego się spodziewać po politykujących aktorach, bo wiadomo ze jest to akcja antyPis i pro KO. Żeby nie było nie jestem ani za PIS ani za PO.   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dotyka mnie to, nie sądzę też, by dotykało inne osoby, natomiast bardzo podobała mi się natychmiastowa i konkretna reakcja Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Sądzę, że takie właśnie reakcje powinny być upubliczniane, by zwiększać świadomość ludzi o tym, że każdego może dotknąć problem natury psychicznej i nie ma w tym nic wstydliwego czy upokarzającego. 

Wspomniana reakcja tutaj: http://psychiatria.org.pl/news,tekst,377,oswiadczenie_zarzadu_glownego_polskiego_towarzystwa_psychiatrycznego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie poirytowała i to bardzo. Osobiście nie czuję się nią dotknięta, ale to, w jaki sposób pokazano osoby zaburzone/chore jest po prostu karygodne. Oczywiście pojechano po bandzie po osobach mających urojenia, stany lękowe, opóźnionych rozwojowo (nazwisk nie przytoczę, bo po prostu nie mam do nich pamięci; pamiętam jednak Pszoniaka i chyba Żebrowskiego (?) ). Podobnie jak Wy- cieszę się, że PTP zareagowało tak, a nie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Oni chyba,mieli na myśli leni i wałkoni.Nie chorych.

Świr to nie leń, a oni na myśli mieli tylko zmobilizowanie elektoratu przeciwko PiS i żadnych ukrytych treści tam nie było.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie to w ogóle nie obraziło, ale dobrze, że zareagowali na coś, co może wyglądać na wyśmiewanie się z osób z problemami psychicznymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle zachęcanie ludzi do jakiejś aktywności poprzez obrażanie ich... brawo dla pomysłodawcy :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, carlosbueno napisał:

Świr to nie leń, a oni na myśli mieli tylko zmobilizowanie elektoratu przeciwko PiS i żadnych ukrytych treści tam nie było.  

Jak PIS przegra nie będę płakać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Aurora88 napisał:

W ogóle zachęcanie ludzi do jakiejś aktywności poprzez obrażanie ich... brawo dla pomysłodawcy :v

Prawda? I to jest powód dla którego ludzie nie pójdą zagłosować na ugrupowanie, które jedzie na obrażaniu wyborców czy posiadający program wyborczy jedynie na zasadzie "my nie jesteśmy z PiS". To trochę za mało dla współczesnego obywatela. Potrzebne są konkretne działania i ich zapowiedzenie, a nie "bo oni to są głupi i ich nie chcemy". To takie trochę jak zabawa w piaskownicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie nie mam w sobie zapału, żeby pójść na to głosowanie. Dla mnie wyniki tych wyborów są już oczywiste, więc nie czuję jakiejś potrzeby spełnienia swojego obywatelskiego obowiązku, ale chyba jednak się wysilę i na nie pójdę, prawdopodobnie zagłosuję na Konfederację xd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rookie tu się toczy walka o większość konstytucyjną ;) Więc jednak głosy się liczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Heledore napisał:

@rookie tu się toczy walka o większość konstytucyjną ;) Więc jednak głosy się liczą.

Wątpię żeby aż tyle Pis miało, ale jeśli konfederacja i PSL nie wejdą to kto wie, a na pewno w takim wypadku będą mieli normalną większość. Podejrzewam że dużo ludzi pójdzie zagłosować tylko byle nie PiS.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, carlosbueno napisał:

Wątpię żeby aż tyle Pis miało, ale jeśli konfederacja i PSL nie wejdą to kto wie, a na pewno w takim wypadku będą mieli normalną większość. Podejrzewam że dużo ludzi pójdzie zagłosować tylko byle nie PiS.  

Ja myślę, że jednak sporo ludzi pójdzie zagłosować na PiS. Dzięki wszelkim dodatkom, uszczelnieniu skarbu państwa etc. Myślę, że takich ludzi jest mimo wszystko więcej. Bo alternatywa jest tak naprawdę żadna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Heledore napisał:

Ja myślę, że jednak sporo ludzi pójdzie zagłosować na PiS. Dzięki wszelkim dodatkom, uszczelnieniu skarbu państwa etc. Myślę, że takich ludzi jest mimo wszystko więcej. Bo alternatywa jest tak naprawdę żadna.

A ja myślę że PiS przesadził z rozdawnictwem i kolejnymi obietnicami  i wielu ludzi to wkurzyło i pójdą zagłosować przeciw kolejnemu drenażowi budżetu. Ale może mam zbyt optymistyczne mniemanie o Polakach.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.10.2019 o 16:42, Heledore napisał:

Jestem zniesmaczony. 

Zamierzam oddać głos na Konfederację:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, carlosbueno napisał:

A ja myślę że PiS przesadził z rozdawnictwem i kolejnymi obietnicami  i wielu ludzi to wkurzyło i pójdą zagłosować przeciw kolejnemu drenażowi budżetu. Ale może mam zbyt optymistyczne mniemanie o Polakach.  

Wydaje mi się jednak, że ludzie nie są z tego powodu wkurzeni. Raczej wręcz przeciwnie- większość jest zadowolona, że to nie były tylko puste słowa, że to się spełniło, a budżet daje sobie radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze głosowałem na PIS i tym razem też zagłosuje na PIS ,,,

zastanawiam sie tylko jak mocno i na jak daleko PiS odstawi resztę  s..dalonego dziadostwa 

Oby to była ich przegrana , ale taka ,aż pi-da zagwiżdze w nocy z przerażenia .

Do BOJU POLSKO , nie zginiesz póki będziesz inwestować w Swoje Dzieci , a nie mafię paliwowe i resztę złodziejskiego skurwyyyyysyństwa pieeeeerdolone goooo!!!!!!!!!!

Ament .(-;

,,, i tyle w temacie ///

baj .

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PO i te przebierańce pana Biedronia  zapewne mają duże szanse na wygraną w Zakładach Karnych , zresztą po prawdzie zawsze mieli w owych miejscach dobre zwycięskie  wyniki . Żle by było jakby i tam PO przejebało . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze głosowałem na PIS i tym razem też zagłosuje na PIS ,,,

zastanawiam sie tylko ja mocno i na jak daleko PiS odstawi resztę  s..dalonego dziadostwa 

Oby to była ich przegrana , ale taka ,aż pi-da zagwiżdze w nocy z przerażenia .

Do BOJU POLSKO , nie zginiesz póki będziesz inwestować w Swoje Dzieci , a nie mafię paliwowe i resztę złodziejskiego skurwyyyyysyństwa pieeeeerdolone goooo!!!!!!!!!!

Ament .(-;

,,, i tyle w temacie ///

baj .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PIS to wiadomo co,ja stawiam na Lewicę.Może jak PO się dogada z Lewicą i PSL ,będzie można coś normalnego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pis ma tą zaletę, że ma program. I czas zweryfikował, jak kto się zachował, czy jakoś tak... Są po prostu materiały kompromitujące, których lemingi wolałyby nie widzieć. A one są, i są dość popularne za granicą. Np:

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zakopane-miliardy-i-debata-z-kaczynskim-premier-tusk-o-ofercie-pis,398863.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nie gloryfikuje żadnej partii, każdy ma swoje wady i zalety. Fajnie, że liberałowie będą mieli te swoje 20%, bo jest ich 20%. Końcu mamy demokrację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi