Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasz Discord?


Goat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich. Takie pytanie. Czy może ktoś chciałby aby nasze forum posiadało Discorda? Jest to darmowy komunikator na którym można wysyłać rozmawiać tekstowo i głosowo, wysyłać pliki itp. Pytam się właśnie tutaj ponieważ chciałbym mieć zgodę administracji oraz innych chętnych. Nie mam tutaj shoutboxa a niektórzy pewnie chcieliby porozmawiać na "szybko". Wszystkie opinie przeciw i za będą mile widziane :D

 

Chętnie bym takie stworzył o ile nasza administracja będzie na to chętna ;)

Pozdrawiam Serdecznie

Edytowane przez Goat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cynthia napisał:

Jestem za! 🙂

Też byłbym za :D

9 godzin temu, exodus! napisał:

Nie będzie na tym Forum nic takiego, kiedyś był i chat, ale to przynosiło więcej szkody niż pożytku, może to Forum pod pewnymi względami jest archaiczne, ale takie ma być, bo to Forum Psychologiczne!

EOT!

Rozumiem ale przecież nie powinno się wszystkich do jednego worka wsadzać. Myślę, że są ludzie którzy chcieliby popisać na żywo lub porozmawiać na głosowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, z calym szacunkiem dla nas ;) jestesmy specyficzna grupa, czasem wymknie sie cos komus spod kontroli mniej lub bardziej. Dlatego, mimo, ze nie bylam jeszcze na forum za czasow chatu, rozumiem decyzje. Na chacie rzeczy za szybko sie dzieja, szybciej piszemy, pod impulsem, czasem nawet nie zastanawiajac sie co piszemy. Mimo najlepszej kontroli nie da sie nad wszystkim zapanowac i obecna forma komunikacji, na forum, wydaje sie byc obecnie na razie najlepsza opcja wedlug mnie

Edytowane przez Anomka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie zaciekawiło, co to się działo, ale na forum są takie wątki i takie wypowiedzi, że łatwo mi sobie wyobrazić panujący tam niegdyś syf :P Więc chociaż nie znam sprawy, podoba mi się uzasadnienie Administracji.

Ja uwielbiam "archaiczność" forum, dlatego piszę tu, a nie w dedykowanych grupach na facebooku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Aurora88 napisał:

Ja uwielbiam "archaiczność" forum, dlatego piszę tu, a nie w dedykowanych grupach na facebooku.

W sumie masz też rację. Plusem tego forum jest brak dodatkowych, bezsensownych opcji tylko lajkowanie postów, galerii zdjęć, punktów za które można coś tam kupować, gier - spotkałam się z tym na innych forach i natłok tego wszystkiego spowodował, że szybko się zniechęcałam do tych stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2019 o 10:21, Aurora88 napisał:

Aż mnie zaciekawiło, co to się działo, ale na forum są takie wątki i takie wypowiedzi, że łatwo mi sobie wyobrazić panujący tam niegdyś syf :P Więc chociaż nie znam sprawy, podoba mi się uzasadnienie Administracji.

Ja uwielbiam "archaiczność" forum, dlatego piszę tu, a nie w dedykowanych grupach na facebooku.

Czat umożliwiał rozmowę w czasie rzeczywistym między użytkownikami.  Nie zawsze była ona kulturalna, sterylna. Bardzo często bywała wulgarna, a nawet chamska. Na pewno odstraszało to część potencjalnych użytkowników, co nie podobało się właścicielom/adminom forum. Z drugiej strony czat był miejscem, w którym można sobie było na luzie pogadać o pierdołach, wyładować swoje frustracje i zaspokoić tę jakże ważną potrzebę - potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem. To było jak marsz przez pole gówna, ale trzymając się za ręce z innymi maszerującymi. Dla takich fobicznych z*ebów jak ja czat stanowił wspaniałe źródło znajomości, kontaktów. Może to śmieszne, ale właśnie ten czat, na którym gadaliśmy o sraniu, perwersyjnym seksie i co tam jeszcze przyszło nam na myśl, przyniósł mi więcej dobrego niż właściwa część forum. Czasem tęsknię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, siege napisał:

@Psychoanalepsja_SSWyskakuje informacja "Nieprawidłowe zaproszenie" badumts

Tak, bo ono się przedawnia po jakimś krótkim okresie, chyba dobowym.

https://discord.gg/CuStA4
świeże zapro, niewiele się tam jednak dzieje, ostrzergam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Liber8 napisał:

@Psychoanalepsja_SS możesz zapodać jeszcze raz zaproszenie, chciałbym zajrzeć co nowego na Twoim discordzie. 

Kanał prowadzony przez Anemon się rozpadł po jej śmierci i nie zostało po nim śladu. 

Jasne.

https://discord.gg/whwwPmEp

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×