Skocz do zawartości
Nerwica.com

Greta Thunberg


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Heledore napisał:

Ocieplenie klimatu nie oznacza, że zaraz będziesz mieć +30*C latem... Oznacza więcej skrajnych zjawisk atmosferycznych.

Więcej skrajnych zjawisk atmosferycznych to więcej ofiar w ludziach, czyli mniej ludzi a mniej ludzi to mniej co2 i czystsza planeta, świat sam dąży ku równowadze i nie trzeba mu pomagać.😊 

 

4 minuty temu, Heledore napisał:

Bo zostało to dowiedzione naukowo. Czyli nie na wiarę, nie bo lobby klimatyczne tak mówi, tylko nauka.

Nie ufam naukowcom, zwłaszcza wynagradzanym grantami rządowymi i prywatnych firm. Wiem że za pracę naukowe w których opisuje się szkodliwe oddziaływanie człowieka na klimat dostaje się sowicie wynagradzanym i awanse a jak ktoś dowodzi inaczej to jest uznawany za świra i uciszany. I to dotyczy wielu nauk nie tylko związanych z ekologią.  Terror poprawności politycznej dotyka już wszystkiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Człowiek nie jest panem ziemi.To katolicko-prawicowe bzdury.

No nie wiem Greta dostała jakąś nagrodę od szwedzkiego kościoła, a papież Franciszek wydał encyklikę ekologiczną , która podobno brzmi jak lewicowy ekologiczny manifest. Dla mnie całe to proekologiczne towarzystwo przypomina grupę religijną przekonaną o swojej całkowitej racji z którą nie ma dyskusji jak z dogmatami Kościoła. Skażmy wiele krajów na biedę, Polskę na mega drogi prąd i zapaść gospodarczą bo może uda się dzięki temu obniżyć temperaturę o 0,001 stopni Celsjusza co g..no da. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, carlosbueno napisał:

No nie wiem Greta dostała jakąś nagrodę od szwedzkiego kościoła, a papież Franciszek wydał encyklikę ekologiczną , która podobno brzmi jak lewicowy ekologiczny manifest. Dla mnie całe to proekologiczne towarzystwo przypomina grupę religijną przekonaną o swojej całkowitej racji z którą nie ma dyskusji jak z dogmatami Kościoła. Skażmy wiele krajów na biedę, Polskę na mega drogi prąd i zapaść gospodarczą bo może uda się dzięki temu obniżyć temperaturę o 0,001 stopni Celsjusza co g..no da. 

Winna górników,oni nadal chcą powrotu PRL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, ekhm.

CO2-by-source_v9_850x600.svg

 

 

Chociaż możemy wymrzeć i bez działalności człowieka.

https://www.newsweek.pl/wiedza/nauka/superwulkan-w-usa-zagraza-naszej-cywilizacji-w-kazdej-chwili-moze-wybuchnac/d902hv0 , jedna erupcja tego potwora i popioły, trujące gazy skutecznie wyeliminują życie na całej Ziemi. Ale to takie nasze, homo sapiensowskie, potrzebna jest inwestycja za 3,46mld USD, żeby (być może) ocalić całą ludzkość, ale po co... lepiej wydać to na najnowsze uzbrojenie, żeby skuteczniej ludzkość eksterminować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że Greta Thunberg to zwykła marionetka i myślę, że większość ludzi żyjących już trochę na tym świecie także ma podobne zdanie. Dziewczyną łatwo się steruje i jest idealną twarzą całego przedsięwzięcia. Ja osobiście nie traktuję jej osoby poważnie, raczej powoduje u mnie niechęć niż sympatię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wiejskifilozof napisał:

Szkoda,że PIS zamiast pieniędzy na ochronę środowiska.Wydaję na walkę z LGBT

Już nie przesadzaj, prędzej lewica oraz platforma wydaje na promocję,  bo na walkę to nawet  nie trzeba wydawać bo gro ludzi sama z siebie jest przeciwko temu. Świat nie kończy się na tym co podaje TVN,  na całe szczęście.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, wiejskifilozof napisał:

A konserwa ludzka,mówi.Kobiery urodzcie 7 dzieci.

To nie konserwa tylko czysta kalkulacja demograficzna. Jeżeli Polacy nie zaczną się masowo rozmnażać lub nie sprowadzi się tu milionów emigrantów chętnych do pracy a nie zasiłków to czeka nas katastrofa demograficzna, emerytury typu 300 zł lub ich całkowity brak. No i być może przymusowa eutanazja starszych ludzi a nawet jak nie to umrą z głodu lub braku opieki medycznej, bo średnia wieku Polaka wzrośnie do 60 lat a ludzi w obecnym wieku emerytalnym będzie więcej jak pracujących.  Światu zwłaszcza tzw zachodniemu potrzeba jest ludzi a nie żadne przeludnienie, które jest kolejnym wielkim mitem niczym teorie Malthusa.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, carlosbueno napisał:

To nie konserwa tylko czysta kalkulacja demograficzna. Jeżeli Polacy nie zaczną się masowo rozmnażać lub nie sprowadzi się tu milionów emigrantów chętnych do pracy a nie zasiłków to czeka nas katastrofa demograficzna, emerytury typu 300 zł lub ich całkowity brak. No i być może przymusowa eutanazja starszych ludzi a nawet jak nie to umrą z głodu lub braku opieki medycznej, bo średnia wieku Polaka wzrośnie do 60 lat a ludzi w obecnym wieku emerytalnym będzie więcej jak pracujących.  Światu zwłaszcza tzw zachodniemu potrzeba jest ludzi a nie żadne przeludnienie, które jest kolejnym wielkim mitem niczym teorie Malthusa.   

Chyba już trudno znaleść kobiety,co chcą mieć po 8 dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×