Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Poznajmy się"


Binia Gie

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, cynthia napisał:

Pomarzyć można 🙂

Jakbyśmy nie mieli marzeń to byłaby całkowita lipa 😉

Ja byłam w lipcu na koncercie Rammstein 😊 i było zajebiaszczo 😁

I jak mam kiepskie dni czyli doły i doliny to staram się wracać pamięcią do zabawnych sytuacji fajnych dni, które wywołują uśmiech na twarzy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z koncertów to był "Kwiat Jabłoni" debiutancki polski zespół, kocham ich album, pomaga mi w lękach.

Ale ja bardzo lubię polskie wokalistki i takie plumkanie w stylu Mela Koteluk, Mikromusic, The Dumplings... nie wiem czy słuchacie tego.

 

Inny koncert - do polski przyjechała Aja, drag queen, myślałam, że to będzie fanowskie spotkanie, a to był regularny koncert na kilkaset osób. Gigantyczne kolejki przed wejściem. Nie dałabym rady tam ustać. 30 zł straciłam, bo kupiłam bilet w pierwszym najtańszym rzucie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cynthia napisał:

Z tych wymienionych kojarzę jedynie Melę Koteluk. Wstyd? 🤔 Jaką muzykę tworzą wymienione przez ciebie zespoły?

Nie wiem jak to określić, taki rock/pop. Do listy jeszcze dodam Brodkę, Darię Zawiałow. Po prostu podoba mi się, jak słyszę kobietę śpiewającą po polsku 🙂 Albo po angielsku, jak Julia Marcell albo Kari Amirian. A z klasyków no to np. Hey - uwielbiam głos Nosowskiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, cynthia napisał:

@Aurora88 na Nosowskiej to się wychowałam i czuję do niej ogromny sentyment 🙂

@Binia Gie jejuu tak się rozgadałyśmy u Ciebie w temacie, wybacz proszę, jak przeszkadzamy to się przeniesiemy... :D

W żadnym wypadku 😂 nigdzie się nie przenoscie 😀 Ale narazie się wyłącze na jakiś czas - odkurze koleżance pokoje.

Nosowską też uwielbiam 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Aurora88 napisał:

Nie wiem jak to określić, taki rock/pop. Do listy jeszcze dodam Brodkę, Darię Zawiałow. Po prostu podoba mi się, jak słyszę kobietę śpiewającą po polsku 🙂 Albo po angielsku, jak Julia Marcell albo Kari Amirian. A z klasyków no to np. Hey - uwielbiam głos Nosowskiej. 

Mele Koteluk kojarzę, Darię Zawiłow owszem, Brodke znam bo oglądałam jak brała udział w tym programie muzycznym tylko mam taką pustkę w glowie, że zapomniałam tytułu 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, cynthia napisał:

@Aurora88 na Nosowskiej to się wychowałam i czuję do niej ogromny sentyment 🙂

@Binia Gie jejuu tak się rozgadałyśmy u Ciebie w temacie, wybacz proszę, jak przeszkadzamy to się przeniesiemy... :D

W żadnym wypadku 😂 nigdzie się nie przenoscie 😀 Ale narazie się wyłącze na jakiś czas - odkurze koleżance pokoje.

Nosowską też uwielbiam 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak pomyślałam, że Ci tu offtop robimy mocny :D W każdym razie - Brodka brała udział w programie o nazwie Idol i na nim się początkowo przebiła do mainstreamu, ale była ograniczona muzycznie. Od jakiegoś czasu tworzy naprawdę wspaniałą muzykę, polecam przesłuchać jej ostatni album "Clashes" i może wcześniejszą "Grandę" 🙂 A przynajmniej taka jest moja opinia.

 

@Heledore, w Mikromusic uwielbiam również zbieżność poglądów moich i ich, które świetnie przedstawia taka piosenka... "Za mało" :P 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aurora88 napisał:

Też tak pomyślałam, że Ci tu offtop robimy mocny :D W każdym razie - Brodka brała udział w programie o nazwie Idol i na nim się początkowo przebiła do mainstreamu, ale była ograniczona muzycznie. Od jakiegoś czasu tworzy naprawdę wspaniałą muzykę, polecam przesłuchać jej ostatni album "Clashes" i może wcześniejszą "Grandę" 🙂 A przynajmniej taka jest moja opinia.

 

@Heledore, w Mikromusic uwielbiam również zbieżność poglądów moich i ich, które świetnie przedstawia taka piosenka... "Za mało" :P 

 

No właśnie Idol 😁 dzięki za przypomnienie @Aurora88 zaraz okaże się, że mam początki Alzheimera 😁😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×