Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich serdecznie.


ŚwiatŚwiateł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, znalazłem was przez przypadek mam zdiagnozowaną nerwicę z zaburzeniami lękowymi od dwóch lat. Żyje w sumie tylko dzięki lekom które przyjmuje każdego dnia. Mam nadzieję że znajdę u was pomoc i może sam podzielę się z kimś swoimi przemyśleniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, cynthia napisał:

Witaj. Opowiedz coś o sobie. Czym się interesujesz?

W sumie dużo do opowiadania nie ma.  Mam 22 lata moje problemy zaczęły się jak miałem 20 naprawdę straszny rok. Najpierw problem z dzieckiem ciągle chodziłem zmartwiony bo był bardzo chorowity, później zmarła Moja mama straciłem pracę a na koniec jeszcze złamałem rękę i musiałem poddać się operacji. A później to już tylko gorzej. Straszny ból w klatce piersiowej kołatania serca i ciągłe pogarszanie się stanu zdrowia. Od tamtej pory nie mam żadnych zainteresowań i nie potrafię zorganizować czasu. Mimo terapii i leczenia mam wrażenie że moje życie nigdy się nie zrównoważy. Ale żeby nie było tak ponuro to uwielbiam dwie rzeczy lody i czekoladę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cynthia napisał:

Czasem terapia musi trwać długo, by było widać efekty. Bądź cierpliwy. Życzę ci dużo wytrwałości. 🙂

 

Jaki smak lodów najbardziej lubisz? :P

To tajemnica. Ale w sekrecie mogę powiedzieć że są naprawdę dobre. Na ciepło na zimno do wszystkiego i ze wszystkim. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×