Skocz do zawartości
Nerwica.com

dokuczanie w szkole a znalezienie pracy lata pozniej


lujkifujkixde

Rekomendowane odpowiedzi

witam dokuczali mi dosyc mocno w szkole a raczej robili ze mnie posmiewisko i wyzywali.

 

nie robi mi to ze stracilem dzieciece lata.

 

ale problem w tym ze to sie ciagnelo w kazdej kolejnej szkole. w sensie w innych mi nie dokuczali az tak ale wypominali mi przeszlosc wiec zawsze bylem ten najgorszy, nawet jak mialem 20 lat i reszta klasy tez to sie z tego smiali co bylo ponad 6 lat wczesniej, wlacznie z nauczycielem

 

no i teraz sie boje isc do pracy no bo na ch isc jak tam tez uzyja tego przeciwko mnie albo szefowi ktos powie ze debil jestem ze sie dalem i zeby mnie nie przyjmowac

 

niektorzy w mojej ostatniej klasie juz pracowali wiec no to nie jest tak ze tylko dzieci sie z takich rzeczy nabijaja

Edytowane przez lujkifujkixde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wiejskifilozof napisał:

To trzyma całe życie

Niestety. I co najgorsze prawie w ogóle nie wspomina się o tym na psychoterapii a sama psychologia i psychiatra też to ignoruje bo przecież tylko rodzina się liczy. Niestety schematy ze szkoły powielają się w pracy, nawet w tej w której wcześniej cie nikt nie znał z lat szkolnych. Po prostu ludzie wyczują słabego osobnika i będą go wykorzystywać.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×