Skocz do zawartości
Nerwica.com

pytania o psychiatre wpadac skizofremiki !!


lujkifujkixde

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pare pytan, nie jestem dziwny tylko moj mozg stwarza niemile halucynacje glosowe (od 7 lat) o ktorych wiem ze sa sztuczne ale i tak mnie niszcza.

 

  1. mozna bezposrednio do psychiatry bez lekarza pierwszego kontaktu?
  2. jak sie zapisac
  3. dlugo sie czeka panstwowo?
  4. czy jak bede skladal papiery do pracy czy gdziekolwiek to czy moj szef bedzie mial wiedzie na ten temat ze leczylem sie psychiatrycznie?
  5. czy ktos poza psychiatra bedzie wiedzial co jej mowilem? pamietam kiedys bylem u (zmuszony przez nauczycielke) psychologa to ona zaczela gadac co mowilem wychowawczyni xD ale w sumie to sie nie dziwie bo straszne bzdury mowilemxD
  6. czy moze zamiast mi przepisac tabletek mnie od razu do psychiatryka wsadzic? to by bylo najgorsze
  7. mowic ze bralem kiedys (z 7+ lat temu) narkotyki? wtedy to bedzie wygladalo ze sie na zyczenie 'popsulem' i teraz chce zeby mnie panstwo naprawilo
  8. czego jej lepiej nie mowic?
  9. kurna a da sie rente? xD kurna pewnie nie

 

kurna 4. to chyba najwazniejsze. ja jestem bardzo trzezwym i madrym czlowiekiem i nie chcialbym zeby jakis tam szef w przyszlosci czy cos sie sugerowal tym ze leczylem sie psychiatrycznie bo po prostu potrzebowalem tabletek zeby mi usunely te glosy.

wiec jeszcze raz "czy jesli nikomu nie powiem, moj szef sie moze jakos dowiedziec? albo czy bede musial przyniesc zaswiadczenie o nie leczeniu sie psychiatrycznym?"

bo jesli tak to juz wole slyszec te glosy xd tylko obnizaja mi samoocene moccczno

 

PS moje glosy ciagle mnie krytykuja i mowia ze jestem debilem,dziwakiem,i takie tam, i obgaduja.

Edytowane przez lujkifujkixde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć @lujkifujkixde

 

24 minuty temu, lujkifujkixde napisał:

mozna bezposrednio do psychiatry bez lekarza pierwszego kontaktu?

Tak.

25 minut temu, lujkifujkixde napisał:

jak sie zapisac

Osobiście lub telefonicznie.

25 minut temu, lujkifujkixde napisał:

dlugo sie czeka panstwowo?

Czas oczekiwania (na NFZ) zależy od wielu czynników w tym dostępności danego specjalisty, wielkości miasta lub ośrodka zdrowia.

Ja czekałem około 3 lub 4 tygodni.

27 minut temu, lujkifujkixde napisał:

czy jak bede skladal papiery do pracy czy gdziekolwiek to czy moj szef bedzie mial wiedzie na ten temat ze leczylem sie psychiatrycznie?

Twój pracodawca nie będzie miał wiedzy na temat twojej choroby o ile sam mu jej nie dostarczysz według mnie.

33 minuty temu, lujkifujkixde napisał:

czy ktos poza psychiatra bedzie wiedzial co jej mowilem? pamietam kiedys bylem u (zmuszony przez nauczycielke) psychologa to ona zaczela gadac co mowilem wychowawczyni xD ale w sumie to sie nie dziwie bo straszne bzdury mowilemxD

To zależy. Lekarzy obowiązuje tajemnica zawodowa.

Więcej informacji znajdziesz w artykule pt. "O granicach tajemnicy zawodowej, czyli kiedy lekarz może ujawnić informacje o pacjencie

34 minuty temu, lujkifujkixde napisał:

czy moze zamiast mi przepisac tabletek mnie od razu do psychiatryka wsadzic? to by bylo najgorsze

Może o ile dasz mu ku temu powody. Mnie i brata nie wsadził 🙂

37 minut temu, lujkifujkixde napisał:

mowic ze bralem kiedys (z 7+ lat temu) narkotyki? wtedy to bedzie wygladalo ze sie na zyczenie 'popsulem' i teraz chce zeby mnie panstwo naprawilo

Ty zdecyduj.

38 minut temu, lujkifujkixde napisał:

czego jej lepiej nie mowic?

Nieprawdy.

39 minut temu, lujkifujkixde napisał:

kurna a da sie rente? xD kurna pewnie nie

Nie wiem.

39 minut temu, lujkifujkixde napisał:

moje glosy ciagle mnie krytykuja i mowia ze jestem debilem,dziwakiem,i takie tam, i obgaduja.

Często siebie krytykuje. 

Może warto powiedzieć coś miłego o nich to przestać Cię krytykować:) hehe

 

Pozdrawiam i miłego dnia

johnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×